Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le? SÜRGŐS!

Hogyan fogyjak le? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. 163 cm és 92 kg. Már fogytam 3-4 kilót, de 50-60 kiló szeretnék lenni, mivel ez az ideális. Hogyan fogyjak le? itt a nyári szünet és elszeretném kezdeni..

30-40 kilót szeretnék leadni. 36-38 a nadrág méretem.


2011. máj. 7. 21:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
inkább a hasamon. btw. hogy beteg voltam és nem bírtam menni azért híztam el. :(
2011. máj. 8. 08:24
 12/20 anonim válasza:
Azért 36-38as a mérete, mert 2 féle számozás van. "Gyerek" és felnőtt. A felnőtt méretben 50-52-es kellene neki :)
2011. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
farmerben nincs ilyen méret: soványra 26-os.....31-es normál, aztán stb. 38-ig?
2011. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem csak farmerban kell 36-os, hanem általában mindig
2011. máj. 8. 18:07
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Én felkeresnék egy orvost a helyedben. 15 évesen nem szabad össze-vissza fogyózni, viszont a 92 kiló durva.
2011. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, össze tudok neked állítani egy diétát, nem kell koplaláson gondolkodni, azt természetesen hülyeségnek tartom. Rendesen napi 5 étkezéssel, és minden lenne benne, amire szükséged van.

Ha érdekel írd meg az e-mail címed.

2011. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

szia!


A reggelire, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Fontos, hogy minden evés előtt igyál 1 pohár vizet. Nagyon jól rágj meg mindent, lassan egyél.

1-2 óránként igyál egy pohárral (vizet). Nyáron kell a legjobban folyadék és ettől nem lesz éhségérzeted.

A vacsit 6 óra előtt intézd el. Utána ha rádjön a rágcsálás, egyél gyümölcsöt, vagy zöldséget :)


Ilyenkor még nem vészes annyira a meleg, menj el sétálni. Minden nap egyre többet. Ha lehet, válassz valami szép helyet, ott gyönyörködsz a tájban, észre sem veszed, hogy mennyit mentél :)


Mondjuk a fogyást nem nyár előtt 2 héttel kéne kezdeni XD

2011. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

165/101 voltam mikor elkezdtem fogyozni, vagyis én az étkezésre nem figyeltem annyira, de mivel még annyi kiloval és imádtam futni, így eljártam elég sokat futni, nem azért híztam én el mert sokat ettem, sőt körübelül semmit, sok kórház dolog miatt híztam, soha nem szedtem semmi bogyót, futottam és hasizmoztam. azóta is rendszeresen futok, mondjuk én is nyáron kezdtem, többet izzadtam, többet fogytam. 3hónap alatt lettem 70.. :)

szerintem nagy akarat erő és sok mozgás az ami tényleg fogyaszt. :)

2011. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

2.5 hónap alatt 15 kilót fogytam tartósan.

Minden reggel müzlit ettem(1.5% zsírtatalmú tej) vagy 2 szendvicset teljes kirőrlésű kenyérrel.

A reggeli és az ebéd között ha megéheztem mindig ettem valami gyümölcsöt.

Ebédre amikor csak tudtam csirkét ettem rizzsel. Ez heti 1-2 alkalomszor sikerült csak. De mindig próbáltam métrékkel és nem túl hízlaló kajákat enni.

Az ebéd és a vacsora között kefírt 1 kis kenyérrel(természetesen teljes kiőrlésű), esetleg még valami kekszet ettem.

Vacsorára általában szendvics, vagy müzli volt úgy mint reggelire.

Emellett szinte minden nap 1-1.5 órát bicikliztem a haverjaimmal kényelmes tempóban.

Közben pedig valami kis sport( Heti 1x vagy 2x kosaraztunk 1et a haverokkal)

És csak vízet vagy Cola Light-ot(Ha nagyon megkívántam egy kis jéggel:D) ittam. Semmi mást.


Nekem ez vált be anno és azóta is tartom magam.

Talán neked is segíteni fog

2011. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 fannibabavagyokxd válasza:
nézz fel a biotech usára töltsd ki a kérdő ívet jelöld be a fogyást és kapsz egy videót egyeszerű kicsit pénzes de hasznos (vagyis nekem)
2022. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!