Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Level diéta fiatalon?

Level diéta fiatalon?

Figyelt kérdés

[link]

Csak 3-4 kg feleslegem van,amitől szeretnék mihamarabb megszabadulni.Próbáltam már az egészséges életmódot blabla,méregettem,kalóriát számláltam...de 3hét után belefáradtam.2 lement,visszajött 1.(Persze emellet sportoltam rendszeresen,és most is.Az egy is szerintem csak azért van mert ballagás,sütik,ünneplés meg ilyenek.)

Szóval,ezt a diétát csak 5 napig csinálnám,sport mellet,aztán vigyáznék h ne jöjjön vissza.Sok siker sztorit hallottam már.Mivel ilyen rövid ideig csinálom,nem lehet túl ártalmas a fejlődő szervezetemnek,ugye?

14L

(NEM kérek anyázásokat,hülyézéseket!Kérlek,normálisan,intelligensen válaszoljatok.Köszii :))


2011. jún. 25. 02:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem vagyok képes erre a kérdésre olyan választ adni ahol nem hülyéznélek le.

Csináld, ha szeretnéd, de én azt mondom ne. Úgy se fog sikerülni, ha a kcal számlálós diétát feladtad ezt is fel fogod és le merem fogadni több fog visszajönni mint amennyi lement. Sok sikert hozzá!

2011. jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De komolyan, nézz már rá erre az étrendre - 3 kg miatt mi a fenéért kellene ilyen drasztikus szart csinálni?

Nuku édesség, egészséges kaják, mennyiségre talán egy hajszállal kevesebb, mint eddig, sok sok sport. Aztán kész.

2011. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia :D

én is 14 vagyok.

1. nagyon jó a diéta igaz én pont mást csinálok de már csináltam.

2. nem tudom h attól-e vagy nem de rosszul lettem, fájt a hasam:) lefogyhatod 5 nap alatt mert tényleg jó csak nehogy valami bajod legyen ((:

14L

2011. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Zsírból 5 nap alatt fizikailag lehetetlen leadni ennyit. Még ha a kortárs csitri biztat is.

A természet törvényeit te sem tudod megváltoztatni.

De csak csináld, majd te is meglátod. Gyenge és puha leszel. Ahelyett, hogy erőt vennél magadon, elmennél futni vagy valami. Az életben sem jön semmi egy kis befektetett energia nélkül, nem ilyen csodákat ígérő szaroktól kell az eredményt várni.

2011. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia, én vagyok aki utánnad tettem fel ugyanezt a kérdést :)) Én sportolok rendessen, de rajtam is rajtam van az a +5kiló, ami sehogy sem akar lejönni :) Én bele kezdek, hétfőtől. h arosszul érzem magam, eszek valamit, de inkább hanyagolnám..Majd írj te is (meg én is) hogy hogy sikerült :)
2011. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
en is hetfotol kezdenem,proba szerencse:) sok sikert! :DD
2011. jún. 25. 23:33
 7/12 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..

énvagyok :) sajnos kicsit elaludtam, úgyhogy 9 kor reggeliztem, remélem ebből majd nem lesz baj..De alig bírtam letuszkolni a falatokat...A tea 3 cukor nélkül iszonyú volt..Pfú, és ezt minden reggel... Neked hogy ment? :)

2011. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

en megsem ma,kezdem mert nemvolt itthon se narancs,se ketszer sult :S :$ de talaltam egy nagyon jot,ami meg egeszseges is: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..


[link]


majd ezek utan probalom ki a levelt:) (mondjuk ebbe is van narancs,de az kihagytam most.)


szerintem te is ezt csinald mert ez egeszsegesebb,finom is es tenyleg eredmenyes mint latszik :O :D ;)

2011. jún. 27. 10:49
 9/12 anonim válasza:

Ó, mindegy, későn vettem észre, de nekem a level nagyon bejön..Ez a 3.napom, de már most fogytam 1,5 kilót, és még csak most jön az egyre kevesebb kaja..Bár amik most vannak írva is túl sok nekem, alig tudom megenni.. :) Majd rakok fel a 2. hét után képeket a lényeges változásról..Neked is sok sikert! :)

Ja és akkor: Barbi voltam:$

2011. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ooo akkor sok sikert ;) majd en is kiakarom probalni egyszer.nekem meg amit csinalok az jon be mert finom es erzem belul h tisztabb vagyok xd en nem irom ki nyilvanosan a nevem :$ :D
2011. jún. 29. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!