Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napra mondana...

Szénhidrát napra mondana valaki valami klassz receptet?

Figyelt kérdés

Sokadok napon járok, sokadik kiló lement, sokadik receptet is már meguntam. Eddig tészta volt mindenféle mázzal..Pizza is volt már. Tud-e valaki még valami finomságot, tésztához esetleg?

HITTÉRÍTÉS NEM KELL, HOGY SZ** EZ A DIÉTA MEG EGÉSZSÉGTELEN, KÖSZI!


2011. aug. 30. 12:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%

jaaa, Te vagy Kedves "vita társam" aki 14 kilót fogyott.


ha tudom, akkor nem írok neked.

ha meg már így alakult, hogy megint veled sikerült írnom, hát elgondolkodnék rajta ki a kretén.

nem a szerencsétlen, aki nem érti, hogy fogyni a kutya is tud, csak nem kell zabálnia, energiabevitel kérdése az egész?

nem fogod megérteni ugye, hogy a fogyással járó változások is számítanak, ha nem számítana, akkor nyugodtan vágja le bárki a fél lábát, mert csak az számít, hogy tömeget veszítsen.


amúgy tényleg nem neked akartam írni, de hát valljuk be, honnan tudhattam, hogy Te írtál ki kérdést? :)

2011. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Te legalább átérzed, hogy nekem van lehetőségem dönteni, mit és hogy akarok. Amúgy ha a 90 napos alatt elzsírosodik a szervezet, hova kerül az a zsír? Mert rólam inkább eltűnt a zsír (vagy akármi, az a lényeg h ha az ismik meglátnak, annyit mondanak, h hú b@z'meg de lefogytál) És ettől nem kell több. Egészség?! Ha nem diétáznék, a mekiben laknék...ennyih..
2011. aug. 31. 08:04
 13/29 A kérdező kommentje:
Kedves Aczél! Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, végre belátom h egészségesen kell étkeznem. Ez a diéta nem vezet semmire sem, át kell értékelnem étkezési szokásaimat. Legjobb lesz, ha ezt egy izom-oldalon nézem meg, biztos azok a tápok jók lesznek nekem. Reggelire műzlit fogok enni, vagy egy teljes kiörlésű zsömlét, amit legjobb lesz, ha otthon sütök meg reggel. Ebédre jöhet a csirkemell krumplikával, vacsira pedig búzacsírácskát fogok rágcsálni. Köszönöm Neked! (Sok Boldogságot *.*' )
2011. aug. 31. 08:09
 14/29 A kérdező kommentje:

"nyugodtan vágja le bárki a fél lábát, mert csak az számít, hogy tömeget veszítsen"

Istenem....nem érted valaki miért fogyózik? Nem azért, mert a mérleg x kilót mutat, hanem azért, mert mondjuk a dereka kövér, nagy a pocija, dundi a karja, popsis, stb...Ha levágom a karom, okés, "lemegy" 10 kiló, de attól még nem lesz derekam. Ne haragudj de itt látszik h egy bun kó idió ta vagy.

2011. aug. 31. 08:10
 15/29 A kérdező kommentje:
KÉRDÉS TÖRÖLVE! MAJD ÍROK KI ÚJAT, DE HA ODAÍROM, HOGY LEBESZÉLÉS VAGY TUDOMÁNYOS MASZLAG NEM KELL AKKOR ÉRTSE MEG MINDENKI HOL A HELYE! *.*"
2011. aug. 31. 08:12
 16/29 anonim ***** válasza:
48%

nem, a "fogyózás" lényege hogy zsírt adj le.

ezt pedig alapvetően normál étkezéssel lehet. koplalós szar.ral tömeget veszíthetsz, vagy Te épp lehet zsírt is adsz le, de általánosan az emberek többsége (mivel a szervezet úgy működik, ahogy) rossz minőségű táplálkozáskor védőfunkcióként zsírosodik.


ez a szabad akarat, választás dolog meg barom.ság. jó látszatnak, de ahogy a karját sem vágja le az ember, úgy az étkezését is megválogathatja normálisan.

és bunkó vagyok, de mint hogy okos és erős is, megtehetem (igen, nem csak fórumok, ha úgy tartja kedvem a hétköznapokon is)

2011. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
A femina.hu-n beirod hogy 90 napos fogyokura es minden napra 100 meg 100 receptet ki ad
2011. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
hány kilórol fogytál le, és mennyire?:)
2011. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hete kezdtem a 90 napost. 3 kg ment le. Ez szerinted megfelelő így?
2011. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%
...
2011. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!