Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napra mondana...

Szénhidrát napra mondana valaki valami klassz receptet?

Figyelt kérdés

Sokadok napon járok, sokadik kiló lement, sokadik receptet is már meguntam. Eddig tészta volt mindenféle mázzal..Pizza is volt már. Tud-e valaki még valami finomságot, tésztához esetleg?

HITTÉRÍTÉS NEM KELL, HOGY SZ** EZ A DIÉTA MEG EGÉSZSÉGTELEN, KÖSZI!


2011. aug. 30. 12:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Azcél légyszi válts terepet, ez nem a te témád. Köszi! (VAgy nem bírnád ki, ha nem szólhatnál bele olyanba, ahol a te véleményedre nem adnak? költői kérdés, nem kell válaszolni)
2011. szept. 16. 08:28
 22/29 A kérdező kommentje:

Most 65 kiló vagyok. Még 10 kiló lemehetne. Folytatom a diétát, és minden nap mozgok. Van, hogy csak otthon lötyögök (hastánc, Rréka, Norbi, Step aerobik), de heti kétszer kangoo jumpsra járok, amit imádok. Véégre egy sport, amit élvezettel csinálok, nem muszályból.


Két hét alatt a 3 kiló kevésnek tűnik, bár ha kis súlyt akarsz leadni, akkor jó. Attól függ, mennyiből indulsz, mert a sokból könnyebben megindul, a kis 5 kilós felesleget a legnehezebb leadni (nem szakirodalom, tapasztalat).

Én délig gyümolcsöt eszek (de van, hogy nem vagyok éhes, és akkor csak zöldteázok), délre ugye a napi menü, délután pedig vagy még eszek minimálisat 4-5 körül, vagy semmit nem eszek, csak sokat iszok (ásványvíz, gyümilé). Így mindig 1200 kalória alatt vagyok. Ami önmagában is kalória deficitnek minősül, plusz a mozgás= tuti siker:)

2011. szept. 16. 08:32
 23/29 anonim ***** válasza:
45%

bazeg, akkor mi a ráknak szólongatsz? utolsó válaszoló kérdezett, ő az egyetlen, aki mondjuk rákérdez arra hogy "..." és akkor, ha érdeklődését fejezi ki, felvilágosítom az élet egy apró részéről, táplálkozás terén. esetleg megfogadja amit írok, és nem csinál direkt baromságot.

de hogy te miért írsz.. itt nincs olyan, hogy itt nem vagyok kívánatos személy, ide írnak ~beteg~ emberek, akiknek rögtön ennél a témánál könnyű lehetőségem van szólni alap dolgokról. ugye megérted már, miért írok?


de ha úgy könnyebb, akkor nem, nem szándékozom nem beleszólni. praktikus topicot nyitottál.

2011. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
hát aczél, te egy arrogáns P.ÖCS VAGY... :D jesszus, megteheted? erős vagy? okos??? jézus... isten mentsen az ilyen "okos" emberektől...szerintem te olyan vagy, aki minden napját a teremben tölti, vagy tudom is én hol. Az a baj, hogy te az energiabevitelről karattyolsz, holott nem ezt kérdezi senki, hanem a fogyást... fogd már föl, te TROLL!!! :) sokan azért használják a 90 napost, hogy gyorsan fogyjanak, mondjuk nyaralásra, esküvőre, szalagavatóra, tudom is én... a kevesebb energiabevitel meg egy kis csirke mell rizzsel nem biztos, hogy mindenkinek jót tesz, főleg nem minden nap... istenem, adj türelmet a hülyékhez, mert ha fegyvert adsz... :D
2012. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
plusz kiemelte a kérdező, hogy nem vagy kívánatos személy itt. nem mindegy ki írta ki a kérdést??? az utolsó sor neked szól....
2012. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

egyébként van számodra egy ötletem:


gyakorikerdesek.hu/egészség

vagy sport... szerintem itt nagyobb népszerűségre tehetnél szert..

2012. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

most lehet hogy durván fogok írni.

kezdjük ott, hogy te mi vagy, hogy az egómat próbálod karistolni? oltogatni próbálsz, és pont engem hülyézel le?


te szánalmas utolsó agyhalott kis csicska, próbáltam neked segíteni, de úgy látom néhány dolgot nem sikerül felfognod.

1. miért érdekel, hogy ki vagyok, és hol/mit csinálok? kettőnk közül ki az, aki fogyni akar, aki nincs megelégedve magával? ki oldja meg sikeresen a problémáit, és ki az aki könnyű módszereket keres? én lennék az?

2. nem érted, hogy nincs gyors fogyás? NEM FOGOD FEL? itt az egész világ, tessék, mutass egy gyors fogyásra példát! linkeljek képet kettészakadt emeberekről? NEKIK sikerült egyedül gyorsan fogyni, érted?

3. esküvő miatt fogyni. pont a boldog napra akarja tönkre tenni a testét, egészségét?

4. nem hiszem el.. a csirke nem mindenkinek jó.. teljes értékű fehérje forrás te szerencsétlen! az őseid, 100 000 éveken át, szerinted mi a fenét ettek, szerinted hogy s mint alakult ki az ember összetett, bonyolult idegrendszere, stb.? lövésed sincs, gondolom! minden tudás nélkül beszólongatsz! ugyan azt csinálod, mint a többi. nem gondolom amúgy hogy buta vagy, de hogy hogy lehet valaki ilyen makacs, azt nem értem? olvass már kicsit utána a dolgoknak, írtam már: Corvinus egyetemen érdeklődsz egy élelmiszermérnöktől, előveszel egy SZAKirodalmat, és tanulj!


.. mivel lehetne téged észhez téríteni? :)

2012. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 oyeacch ***** válasza:
Az mi a faszt ér, hogy lefogysz 10 kilót ezzel a hígfossal, aztán 1 hónap alatt visszaszeded és megint úgy fogsz kinézni, mint egy búvárruha amit alaposan telibefostak?
2012. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

GreenTea


"a dereka kövér, nagy a pocija, dundi a karja, popsis"

Milyen az hogy popsis? xD Ez valami finomkodó kifejezés arra, hogy valakinek baromi zsíros a segge? Láttam múltkor egy csajt, akinek akkora segge volt, hogy elsőre azt hittem, hogy valaki követi:D Na akkor ő popsis volt!


"attól még nem lesz derekam."

Neked nincs derekad?:O


Kedves kérdező: Bár kiírtad, hogy ne próbáljanak meggyőzni, hogy ez a diéta egy hülyeség, vannak még olyan jóérzésű emberek, akik azért ennek ellenére mégis megpróbálják.

A 90 napos diétát fogalmam sincs ki találta ki, de mocskosul elterjedt. Sajnos... Sajnos, mivel a kitalálója nagy valószínűséggel soha az életben nem foglalkozott az emberi szervezettel. Egyszerűen nincs semmiféle alapja az egész rendszernek. Mondják sokan, hogy: "De mégis fogytam x kilót!". Persze, ez elhiszem, viszont abban biztos lehetsz, hogy aki rendes diétával fogyott, az tudja, hogy fogyás és fogyás között mekkora különbség van.

2012. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!