Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Azt tudtátok a 90 napos...

Azt tudtátok a 90 napos "diétával" kapcsolatban, hogy? .

Figyelt kérdés
pár dolog, nem táplálkozás tudományi szempontból, inkább mint jelenséggel kapcsolatban.
2011. szept. 16. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Aczél, nem hiszem el hogy ezt így összeszámoltad :D Egyébként igazad van (mégszéphogy).


Én szombaton találkoztam a 6 éve nem látott félnővéreimmel. Jó volt nagyon, azt leszámítva hogy fél órán keresztül beszélgettek a 90 naposról, hogy nekik most gyümölcsnapjuk van és ezért nem esznek velem grillcsirkét az étteremben.. nem szóltam semmit, nehéz volt kibírni, de látszott hogy nem lehet őket meggyőzni. Én csak azt nem értem, hogy egyáltalán hogy lehet eladni egy ekkora baromságot.

2011. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 bix ***** válasza:

fél kiló túró betöltve, popcorn így edzés után kicsit kevés lenne, de kíváncsi vagyok a válaszokra:D


aczél meg for president ofkorsz :D

2011. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

áh bix, írtam másik topicban, én asszem kiszállok.. nem teljesen persze, mert itt vagytok ti is, de elég baromkodás volt. rá kell fókuszálni az edzésre, mert elmúlnak az arany éveim..

nyuszi, egs. a grillcsirkéhez, bár a hétvégén nekem is volt rendes kajám! :)

puszi a hasatokra, itt vagy inkább a h4xor fórumon találkozunk!

2011. szept. 19. 20:00
 14/21 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol kérdező? ((:
2011. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jajj csak most látom, hogy te vagy az Aczél. Már értem (:
2011. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

mindent elismerek!

jah O_O ó, igen, csak én vagyok. és nem megy a fórum itthagyás, mert közben látom az értelmet felcsillanni 1-1 segítséget kérő hozzászólásban, s ez örömet hoz a szívembe..

bah! majdnem.

2011. szept. 19. 22:12
 17/21 nixon666 ***** válasza:
a 90 napos diéta nem diéta hanem fogyókúrának nevezett szemét önrombolás aminek semmi köze az egészséges fizikum felépítéséhez. Ha meg jó koca vagy és úgy csinálod a véfére úgy lekatabolizász hogy úgy nézel majd ki mint 1 teleszart zokni, hogy Bunny kifejezésével éljek.
2011. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
kérdést miért nem lehet lájkolni? :D
2011. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

lehet, csak írd ide.


megvolt a napi ego-injekcióm: haver kitöltetett velem egy IQ tesztet.. :D

2011. szept. 20. 11:34
 20/21 anonim ***** válasza:

látom azért az önbizalom megvan :D


egyébként igen, a 90 napos f.s, ezt csak az nem vallja be, aki képtelen arra, hogy 1 órát utánaolvasson az emberi test működésének. Tudod, manapság az kell az embernek, hogy odarakjanak mindent az orra elé: tessék nesze, ezt szedd be, ezeket edd és majd lefogysz. Nincs erőfeszítés, és nincs felelősség ha nem válik be, mert nem én néztem utána, hanem kaptam. Így az a hibás, aki terjeszti a hülyeséget. Óóó én olyan anyával éltem együtt 20 évet, akinek az év 350 napját fogyókúra tette ki. Rossz volt neki, jó volt nekem, hogy mivel ő már "letesztelte" az összes módszert, nekem nem kellett azokkal kísérleteznem. Egyből csinálhattam értelmesen, mikor szükségem lett rá.

De az emberi természet nagyon furcsa. Ott van anyám, aki látja rajtam, hogy melyik az a módszer, amivel hétről hétre olvadnak le rólam a kilók. Ehhez hozzájön az a f.szság is, hogy meghallgatta az "elméletet". És most jön az aduász: BIOLÓGIAtanár, vagyis emelt szintű érettségire készít fel több 100 gyereket évente. Ennek ellenére legyintett az egészre és folytatta tovább a 90 napját.

Most mondjam erre, hogy LOL? akkor mit várunk az átlag embertől, ha még őt se lehetett meggyőzni?

2011. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!