Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Cukorbeteg vagyok, amit...

Andiandrea kérdése:

Cukorbeteg vagyok, amit gyógyszerrel nagyon jól rendben tartok. Alkalmazhatom-e a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 12:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia. Fordulj dietetikushoz. Annak ez a szakmája, nekünk meg nem az...Van TB-d? Akkor használd!
2011. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha elfogadod egy volt túlsúlyos, magasvérnyomásos és volt cukorbeteg tanácsát, a "paleolit étrendre" térj át!


[link]


(Én kb. 17 éve vagyok cukros. A paleo-t egy barátom tanácsára 2011. 04. 07.-én kezdtem el 10-13-as vércukorral, 122,5 kg-mal, napi 6 inzulin szúrással, vérnyomásgyógyszerekkel és mellékhatásaikkal. Ma 96 kg vagyok, cukrom 5-6 közt van, 6 hete nem adtam be inzulint, és nem szedek semmilyen gyógyszert, laboreredményeim tökéletesek!!!)

2011. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!