Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves cukorbeteg fiú vagyok,...

16 éves cukorbeteg fiú vagyok, szeretnék fogyni egy keveset! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
185 centi és 90 kiló vagyok. Mások szerint nem vagyok kövér, de azért van rajtam nem kevés súlyfelesleg! Szeretnék fôként hasi, derék és melltájékról leadni annyit, hogy azért viszonylag átlagosan nézzek ki. Betegségemhez köt?d?en rendszeresen étkezem, de úgy érzem, nagyon sok a napi adagom (250 cH), ezen pedig csökkenteni szeretnék, ugyanis 2 éve -amikor kiderült hogy beteg vagyok- akkor kezdtem el hízni. Tanácsotokat kérem!
2011. jún. 18. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
sportolást, az orvosoddal meg konzultálj mind az étrendről, mind a sportról, mert valószínűleg a sporttevékenységhez kell igazítani az étrendedet
2011. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt mindenképp az orvosoddal beszéld meg, én sajnos nem tudok neked más tanácsot adni
2011. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én nekem is ilyen bajom van cukorbetegség nélkül

Lefogyunk együtt??

2011. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát persze! :D
2011. jún. 19. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az étkezésedről tényleg az orvosoddal beszélj, ne próbáld csak úgy magadnak csökkenteni vagy netes tippek alapján, mert komoly baj lehet belőle. Ezen kívül sportolj. :)
2011. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én már 19 éve cukros vagyok, 20éves létemre. Tényleg sok az a250CH, legalábbis szerintem. Attól nem lesz bajod ha a CH mennyiséggel arányosan csökkented az inzulinbeadást is. Biztos tudod a CH/inzulin arányodat. Persze ha nem vagy biztos a dolgodban akkor inkább beszélj a dokival. Én ennyi idő után már teljesen kiismertem magamat. Majd neked is menni fog ;)
2012. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!