Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne, de cukorbeteg...

Fogynom kéne, de cukorbeteg vagyok, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Diabetes miatt meg kell tartanom 180 gr szénhidrát diétát. Viszont kevesebbet nem ehetek, mert akkor leesik cukrom. Tornához nem vagyok elég kitartó itthon, konditerem drága, biciklizni szeretek, de most hideg van hozzá :(.
2010. dec. 13. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig csak sport jöhet szóba!:(
2010. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ilyen hozzáállással sehogy... apám közel 15 éve cukorbeteg, minden nap tisztességesen mozog. Amikor nagyon csúszik az út 5km lesétál amikor pedig jó idő van (nincs hó nem csúszik az út) akkor jön utánam biciklivel (én futok). Ő akkor látta be, hogy muszáj mozogni amikor a doki azt mondta, hogy ha így fojtatódik a dolog akkor elveszti a lábát... és nem elsősorban azért mert ő fogyókúrázni akart. Megvan neki az étrendje amit szépen követ és minden nap mozog valamennyit amennyit a munkája illetve fizikai állapota megenged. Szóval szerintem sürgősen változtass a hozzáállásodon mert nem fog jól esni neked sem amikor a dokid ezt vágja a fejedhez
2010. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy szobabiciklit, használt piacon bagóért adják, rossz idő-gond megoldva.
2010. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha cukorbeteg vagy akkor több mint valószínű, hogy jársz orvoshoz, szerintem kérj tőle tanácsot, hiszem a te esetedben nem jöhet szóba akármilyen diéta.
2010. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A linkelőnek: egyes diabetesem van

A lábamat nem fogják levágni, mivel az akkor károsodik, ha nincs rendben a vércukorszint, nekem rendben van...

2010. dec. 13. 20:54
 7/7 anonim válasza:
Szia!Nekem terhességi cukrom volt 180 gr os.DE én nem híztam.Annyira kevés az a kaja hogy hogy nem fogysz tőle?
2010. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!