Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Másfél hónapja fejeztem be a...

Másfél hónapja fejeztem be a 90 napos diétát. Most szeretném újra végigcsinálni. Nem baj, ha a kettő között csak másfél hónap szünetet tartok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki elfelejti,hogy a 90 nap után még 90 napig tartani kell a reggeli gyümölcsöt.Tehát az egész kúra ideje 180 nap.Ezalatt is még jónéhány kilótól meglehet szabadulni minden erőfeszítés nélkül.

Szerintem nyugodtan elkezdheted újra,de úgy indulj neki,hogy 2x90 nap.Ha tényleg betartod,hosszútávon nem hízod vissza.

2008. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Azt gondolom, hogy ha az ember végigcsinálja a 90 napos diétát, akkor az az idő ( 3 hónap) elegendő arra, hogy ez a fajta szétválasztó étkezés életmóddá váljon. És ha ez így van, akkor már nem is diéta....:-))) miért ne csinálhatnád akár éveken keresztül is??!!
2010. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!