Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónap alatt 6 kg-ot le...

Másfél hónap alatt 6 kg-ot le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve!:( 178 cm vagyok, és 68 kg. Eddig mindig 62 körül voltam, de az utóbbi 1 hónapban picit "elengedtem" magam, sokat ettem, nem sportoltam,és ez lett az eredménye.:(

Másfél hónap alatt le tudom adni? Főleg a combomra és a hasamra jöttek a pluszok! Valamint nagy étvágy ellen mit lehet tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2011. ápr. 16. 18:20
 1/7 anonim válasza:
Attól függ mennyi az akaraterőd, ha bízol magadban, akkor szerintem menni fog. Sok szerencsét! :)
2011. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy étvágy ellen nem tudom, de édességéhség ellen jó a c-vitamin. Mindennap szedd, akkor nem kívánsz édeset és talán nem ugranak rád a kilók. Próbáld ki én kipróbáltam és működik.
2011. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
simán, csak ne egyél szarokat (itt gondolok csipsz, csoki stb..), és sportolj sokat. Ezt úgy is megoldhatod, hogy busz helyett biciglivel mész suliba, úgy is jó idő van. Melette meg futhatsz, vagy sportolj valamit. Jah és kerüld a zsíros kajákat.
2011. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az heti egy kiló

simán lehetséges.

2011. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

A C-vitamint kipróbálom!:)

2011. ápr. 16. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Lelehet, én megtettem :)


A nagy étvágy ellen, úgy tudsz tenni, hogy napról napra kevesebbet étkezel ekkor meg akkor.

2011. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dejó neked gratulálok!:) Már el is kezdtem tegnap óta kevesebbet eszem, még a szokásos esti nasizásról is lemondtam!:(
2011. ápr. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!