Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrátnapon, ez jó lesz...

Szénhidrátnapon, ez jó lesz ebédre? (Recept alul)

Figyelt kérdés

Pizzás csiga III.

Hozzávalók:

# 60 dkg liszt

# 5 dkg élesztő

# 2 tojás sárgája

# 2 evőkanál étolaj

# 1 evőkanál cukor

# kicsi só

# 3 dl tej

# A töltelékhez:

# 1 tubus pizzakrém

# 1 doboz kukorica

# 15 dkg trappista sajt



Gondoltam a sajtot kihagyom,mer ugye az tilos. Kukoricából is csak pár szemet.. De ugye a tej,és a tojás sárgája kell bele,ez így jó? A mindmegette.hu/90napos diéta receptek,szénhidrátnapra,Közt találtam..Kérlek segítsetek,jó lesz ez így?


2009. ápr. 29. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz fogyni akkor jó, ha igazábol fogyni akarsz akkor ezt kihagyod és eszel sima tésztát, max paradicsom szósszal.

Tojás-fehérje

cukor-cukor

pizzakrém-zsíros

sajt- fehérje és rettentö zsíros

kukorica-keményítö

étolaj-zsír.

2009. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fogyni akarok:Dxd köszi;O csak akk nemértem miért írták a 90napos diétához ezta receptet,méghozzá szénhidrátnapra:O deoks:D
2009. ápr. 29. 17:17
 3/8 anonim válasza:
szerintem nyugodtan eheted:)nem gáz,szénhidrát napon kicsit kényeztetheted magad;)
2009. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

persze hogy kényeztetheted magadat, aztán meg felteheted a következö kérdést, hogy miért nem fogysz, pedig csak azt esezd amit ilyen buta receptek leírnak.

elsö vagyok.

2009. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi mindkettötöknek.

dehát akk pizza tészta miböl készüljön?

2009. ápr. 30. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:
én sose nézem azokat a recepteket,amik a mindmegette.hu-n meg a tobbi oldalon vannak,már tobbszor észre vettem,h nem mindig jók.magam találok ki dolgokat. amúgy a kukorica meg a sajt nélkul rendben van a pizza tészta. az elso válaszolónak: szerinted a tészták mibol készulnek?nem véletlenul tojásból is? és azt se lehetne enni,de mivel szénhidrát kozé tartozik,akkor lehet. én szoktam enni zsírban vagy olajban sult rántott húst,sajtot.és akkor mi van,ha kicsit zsíros.fogyok,az a lényeg.
2009. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok: rosszul írtam,csak a sajtot hagyd ki,kukoricát tehetsz bele,mert a a pizzara is ezen a napon zoldségeket lehet tenni.szóval úgy már jó lesz. és az akevés sajt meg nem fog hiányozni belole.
2009. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés kösziszépen:) namajd következö szénhidrátnapon:D
2009. ápr. 30. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!