Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet az, hogy ez a 90...

Hogy lehet az, hogy ez a 90 napos diéta sikeresen működik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az hogy ezt a fogyókúrát egyesek tudják dicsérni egyértelműen arra lehet visszavezetni hogy nagyon kövérek voltak és nagyon rosszul érezték magukat a bőrükben így semmi más nem számított csak hogy emberibb alakjuk legyen.

Hiába lett már kismilliószor elmagyarázva tudományosan és kevésbé tudományosan is hogy a 90napos diéta és az egyéb hülye koplalós fogyókúrák sok embernél eleve nem működhetnek és egészségtelenek is. Tulajdonképpen lehet csinálni, van aki eléri vele a célját. Én azért férfiként inkább a lassabb egészségesebb megoldást választanám, nem válalnám be azt hogy ha 120kilósan alig birom vonszolni magam akkor pár ilyen kúra után 80kilósan is alig bírjam vonszolni magam. Egy nőnek lehet belefér, nemtudom.

2011. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"90 napos szemét szerint etetném őket és közben a hízásukat kivágnám és eladnám füstölt szalonnának"


tovább nem is olvastam, kössz acél...


Nem bírja a parányi agyad felfogni, h ha valaki a 90 napossal fogy, és ez nem csak kilókban látszik (nekem pl. nincs mérlegem, szóval lesz arom a kilókat) DE!!! több ruhaméretet LÁTVÁNYOSAN fogy az ember, akkor ki a lófa szt érdekel, hogy szerinted nem a zsír megy le? ugyanmár...ha valakinek a duci dereka normális lesz, sőt, csinos, akkor ne mondd már, hogy azon a testen pl.8 kilónyi víz volt, és csak az izom ment le, tehát ami ott van a bőr alatt, az már nem izom, hanem zsír. Ekkora baromságot te sem találhatsz ki.

Szerintem te még 1 olyan nőt nem láttál közelről, aki végigcsinálta ezt a 90 naposat, csak a szád jár.

Amúgy miért szemét kaja? Sok a gyümölcs, zöldség...Ha nem diétázok, bepuszilom a tészta-krumpli (rizset utálom) köretet a pörihez...Ha diétázok, szeletek hozzá uborkát, parit és azzal eszem meg...Keményítő napon a párolt zöldség (hús nélkül) teljesen rendben van, szhidrát napon pedig a szószos spagetti is belefér. Tehát azt eszem, mint egyébként enne a család, csak szétválasztva. Egyébként meg nem eszünk mindennap húst, mert egyszerűen nem kívánja a szervezet. Tellne rá, de van, hogy herótom van tőle, és egész héten húsmentes ételt készítek...

Akkor mitől egészségtelen a diéta?! ccccc

(mindegy, te olyan okos vagy és majd megmagyarázod...mert te mindent jobban tudsz... hhúú pont az olyan embereket utálom, mint te vagy)

2011. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
látod, én is csak 3 sort olvastam el abból amit írsz, mert rohadtul nem érdekel a személyes tapasztalatod és meglátásod..
2011. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát aczél szerintem is baromságokat beszélsz. Úgy adod elő, mintha ez egy életre szóló megoldás lenne, hogy életed végéig így kell élni. egy 90 napos diéta sokaknak egy kezdőlökést fog adni, hogy így is lehet kinézni, nem kell visszahízni. Utána valószínűleg egészségesen fognak élni. Sokan írták is, hogy kenyeret és nasit kevesebbet ettek. ez számodra egészségtelen? megváltoztatja az emberek életmódját. 3 hónapig lehet, hogy egészségtelen (számodra), de én pl. sokkal több gyümölcsöt viszek be a szervezetembe, jobban is érzem magam, nem fáj annyit a fejem. Ha neked nem tetszik, ne csináld, nem is azzal van a bajom, hogy negatívat írsz, hanem az, hogy nem tapasztalatból írod, illetve itt sem a kérdésre válaszolsz, hanem nyomod a süket dumát... már csak azért is, mivel az volt a kérdés, hogy miért hatásos??? erre te elkezdted, hogy milyen sz.r... nem ez volt a kérdés, picikém... ne csak fitness könyveket olvasgass... szerintem. sikeresen működik sokaknak, ezt ne kérdőjelezd meg. ne vedd el mások kedvét, vagy csak egyszerűbben mondj olyat, ami beválik.... mert egyik kommentedben sem találtam jó ötleteket, csak tudományos maszlagot... bocsesz...
2012. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Brandon41 ***** válasza:

#14 Azért könyvelik el "sikernek" mert, látják hogy a mérleg kevesebbet mutat. DE egy hétköznapi mérleg azt viszont nem tudja megmutatni hogy zsírból, vagy izomból ment le. Az emberek azért kezdenek el diétázni mert sok rajtuk a felesleg (zsír), és azt akarják leadni, nem pedig az izmot.

Itt egy cikk róla, ezen az oldalon sok értelmesebb és sokkal jobb diétát találsz: [link]

2020. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!