Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta + testedzés?

90 napos diéta + testedzés?

Figyelt kérdés
Nos , fogyni szeretnék , szerintem olyan 90-100 kilo körül lehetek , és ezt a módszert találtam a legkecsegetetőbnek , tudom , hogy hogyan működik ez a diéta , csak még szükséhem lenne 1 infóra , ha azt akarom , hogy gyorsabban mennyen le rólam a felesleg , (pl a hasamról akk napi 1 óra felülés mennyivel gyorsítaná fel a folyamatot)16/f
2011. nov. 2. 23:55
1 2
 11/14 sz12 válasza:
Sziasztok. bocsi, h így beleírok, de annyira foglalkoztat a dolog, hogy ha kiiktattátok a kenyeret az étrendből, akkor mit ettetek helyette, v pl mi volt a rendszeres reggeli?
2011. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
zab, rizs, krumpli... bármi normális szénhidrát. ami nincs letisztítva, finomítva.
2011. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a rizs is, és a krumpli is keményítő, de semmi baj :D
2012. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ezt mondod az élelmiszermérnöknek.

lesz.arom hogy keményítő, ezen él az ember, százezer évek óta fogyaszt keményítőt valamilyen formákban. PROBLEM?

2012. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!