Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mindenhol csak azt olvasom...

Mindenhol csak azt olvasom hogy hülyeség a 90 napos diéta, meg csak tönkreteszed a szervezeted. Kezdek elbizonytalanodni, pedig most szántam rá magam hogy megcsinálom. Van aki megcsinálta és jót is tud róla mondani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
sok, de így legalább a hülye is megérti mit írtál.
2012. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Click0218 válasza:

Egyél felelősen Ugyanúgy enni kell a szénhidrátokat meg a zsírokat minimális mértékben mivel a szervezetünkbe viszünk be zsírban oldódó vitaminokat mint pl.: a A-vitamin. legyünk kiegyensúlyozottak napi 15-30 perc séta vagy lassú kocogás és nyárra már strand képes lehetsz :)


És a legfontosabb sok folyadék illetve 7-8 óra pihenés, hogy a szervezetünk tudjon megfelelően regenerálódni. :)


Remélem segítettem :)

2012. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Click0218 válasza:
Bocsánat a D-vitamin is zsírban oldódó vitamin :) az A mellett :)
2012. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Click0218 válasza:
ADEK - ezek a zsírban oldódó vitaminok :) Régi tankönyvemet lapoztam fel mert már nem emlékeztem :)
2012. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta egy orbitális nagy kreténség, akaratgyenge kismókusoknak találták ki, akik be akarják bizonyítani hogy ők bizony nemtudnak lefogyni, genetikailag ilyenek...


Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, KERÜLJE EL a 90 napos baromságot - működésképtelen, értelmetlen.

2012. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
meg esszenciális zsírsavak (EFA) amik hormon és egyéb szteránvázas vegyületek alkotói, sejtfalak foszfoLIPID rétegéhez is zsír kell, szabadgyök megkötő stb.. a vitaminokon kívül.
2012. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Tribu válasza:
Szerintem inkább próbáld ki a paleolit étrendet! annyit eszel amennyit akarsz csak vann pár dolog amit ki kell hagynod az étrendedből! ezek elég furcsának tünnek amig nem próbálod ki, sőt az első egy két hét nehéz míg át állsz rá, de megéri! néz utána, sok betegségtől megkímélheted magad vele! a fogyás meg eggyértelmű ha túlsúlyos vagy! viszont a dolog érdekessége hogy ha alulfejlett az illető aki csinálja még hizhat is tőle pár kilót!
2012. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na, kérdező... az utólsóra ne hallgass! Pont az ilyen paleolit étrendtől lett vesebeteg a volt osztálytársam! A dokija a haját tépte, amikor megtudta, hogy a diéták leghülyébbikét próbálta ki -és vágta haza vele a saját szervezetét.
2012. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a paleolittal biztos nem vágta tönkre a veséjét, ha nem egy született vesebeteg volt, akkor meg úgyis meghal..


a hülyeség az, hogy hízás és fogyás nem azon múlik, hogy eszel-e tejet meg búzát, hanem hogy mennyit eszel.

ezt ajánlom Tribu válaszoló figyelmébe átgondolásra!

egyébként a paleo táplálkozás lényegében maga AZ egészséges táplálkozás. olyan szir-szar cuccok elhagyását javasolja, amit már rég nem kéne amúgy sem enni, hiszen nincsen háború (legalábbis M.országon, jelenleg..).

2012. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!