Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy foggyak le nyárra?

Hogy foggyak le nyárra?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni fogyózni csak nem tudom,hogy hogy kezdjem el.. 16 éves vagyok 163 cm és 63kg. :S Miket egyek/csináljak,hogy jó alakom legyen kb júniusra?? Tapasztalatok is jöhetnek..
2012. jan. 18. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

fogyokuradieta.hu


amúgy ennyi idősen nem tesz jót a szervezetnek a drasztikus fogyókúra.nem fogyózni kell...hanem mozogni,és rendes ételeket enni a gyorséttermi szenny helyett.

2012. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez vicces. hát ne 90 napossal :D

miért nem eszel simán csak kevesebbet?

2012. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó alakért meg edzeni kell, és nem fél évvel nyár előtt.
2012. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

163cm-hez ideális súly 50-53kg. Tehát a cél kb.10kg .


-1200-1400 kalória bevitel (számold a kalóriákat)

-heti 2-3-szor kocogás, fokozatosan növeld a tempót, míg el nem éred az 50 percet.

Ezmellett már májusra jó alakod lesz!


Csak ne hagyd abba a sportot, és a kajamennyiséget se emeld soha 1500-1600 kalória fölé, így nem fogsz meghízni.

2012. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

végezz fogyókúrát.

Az én tervem (nekem bevált):

Hétfőn Szerdán és Pénteken minél több szénhidrátot fogyassz, a többi napon vasárnapot kivéve sok zsírt, vasárnap pedig CSAK olajos magvakat!!

2012. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem kéne fogyóznod, de ha mégis fogyni szeretnék edz sokat, attól mert vékony valaki nem feltétlen szép, akkor ha edzett és látni rajta, hogy dolgozott az eredményért az már mindjárt más. szerintem
2012. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyél sok-sok turista szalámit.

És mindenképpen látogass el Disney Landba ott majdan lefogyol.

2012. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A háziorvosom mondta anno (egyszer megmentette az életem, bölcs ember) "Reggelizz úgy mint egy király, ebédelj mint egy polgár, és vacsorázz úgy mint egy koldus." ha rendszeresen étkezel kis kocogás mellet, akkor hamar látszani fog, de az evésbe és a sportba is mérték kell, az se jó ha ájulásig futsz, utána meg degeszre eszed magad.
2012. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!