Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most elkezdem, nyárra...

Ha most elkezdem, nyárra látszódni fog? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 éves lány vagyok. 169 cm és 73 kg. Szeretnék elkezdeni fogyózni,de csak itthon lenne időm tornázni,meg a bátyám kondigépén kicsit súlyzózni. Szerintetek így is látszana az eredmény? És ha igen,mennyi idő alatt?


Ha esetleg valaki tudna valami étrendet linkelni,vagy írni azt nagyon megköszönném .:)


Ja és még arra gondoltam,hogy anyának van ilyen Relax&Tone masszírozógépe,és állítólag az valamilyen szinten jó formálásra..ha azt is használom szerintetek látványosabb lesz?


Bocsi,hogy ilyen össze-visszára sikeredett. :$

A válaszokat előre is köszönöm. :)


15/l


2012. jan. 3. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyárig még van fél év. Ha jól csinálod, természetesen fog látszani. Étrendet nem merek írni, mert még fejlődésben vagy. Az édességket, és zsíros dolgokat fogd vissza, egyél rendszeresen, mozogj sokat.
2012. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a masszírozógépet felejtsd el, a többi oké. esetleg a futás is jót tesz.


étrend legyen ehhez hasonló: [link] (lentebb kell görgetni).

2012. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kevés mozgással nem biztos, h. eléred a kívánt eredményt. Az otthoni tornát nem támogatom. Kivéve ha nagy akarat erőd. Otthon sokkal könnyebb feladni.

A futással jársz a legjobban. Hiszen ez a mozgásforma fogyaszt a leggyorsabban és szálkásít is. Az ízületeidre vigyázz, öltözz fel rendesen és ne fussál egyenletlen talajon, jó cipőt viselj közben.

Egy jó 13 kg-t kéne leadni. Fiatal vagy, szóval épp időben fognál hozzá az edzéshez. Hidd el később még ennyi időd se lesz. Jön az érettségi... továbbképzés, egyetem, aztán család. Ne hagyd magad eltunyulni!

Sok sikert kívánok neked!

Hajrá:)


19/l (sportoló)

2012. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A futást én is javaslom, főleg hogy olyan szép idő van már. Jó futócipőt vegyetek, és próbálj nem aszfalton futni. De az otthoni torna is eredményes, ha lelkiismeretesen csinálod. Én két gyerek mellett csak itthon tudok jelenleg tornázni, és már 2 hónap után nagyon eredményes diétával (pontosabban életmód váltással). (2 hónap: -8 kiló) Persze váltogatom a tornákat (Norbi kickbox és esetleg utána R.Réka 20 perces hasazás, taposógép 40 percig intenzíven és utána még valami erősítés...)

Ami fontos: 70-80%-ban az étkezésen múlik a fogyás és 20-30%-ban a mozgáson.

De érdemes lenne egy dietetikussal összeállítani egy étrendet, főleg hogy fejlődésben van a szervezeted.


Nyárig még sok idő van, menni fog, csak kitartás!

2012. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!