Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én 13 éves vok de nagyon el...

Én 13 éves vok de nagyon el vagyok hízva! Hogyan foggyak le viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
15 kiló súlyfeleslegem van (emiatt nem semelyik csajnak nem tetszem)meg piszkál vele minden rokonom,ismerősöm
2012. jan. 9. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy miért vagy elhizva?tul sokat eszel, nem mozogsz,vagy valami betegség?
2012. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
el kell menni sportolni, amúgy meg a külső nem számít a csajoknak nekem is volt egy dagi haverom akinek tök jó nője lehetett volna még 8.os korába. persze, hogy nem élt vele.
2012. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem pont hogy érdekel, ha én vékony vagyok és edzek akkor az én barátom ne legyen egy lusta dagadék. :D
2012. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most ezt mondod, de egy buliban odamegy egy magabiztos meg minden srác akkor csak nem rúgod ki az ágyból hogy költői legyek
2012. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem folyik szét, akkor biztos nem.. :D
2012. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

már bocs, de a 13 éves csajokat nem a belső meg a férfiasság stb. fogja érdekelni, csak az, hogy a srác legyen "cukcsi" meg helyes meg vékony, mert azzal tudnak menőzni a barinők előtt... majd 17-18 fele rájönnek, hogy nem elég a boldog élethez cukipasikkal csücsöríteni a fészbukon és ezzel 80 lájkot bezsebelni, de ez a kérdezőt egy darabig még nem érinti :D


kérdező: kerüld az édességeket, a cukros üdítőket, a túl zsíros kajákat, és egyél rendesen. úgy értem napi 3x normális kaját (pl. amit anyud főz), és ne edd degeszre magad. kezdj el valamit sportolni, pl. futni vagy úszni/labdajátékot.


és tegyük hozzá, hogy a köv. 2-3 évben 20-30 centit biztosan nőni fogsz, hízni viszont nem sokat, vagyis a mostani tömeged tök jól el fog oszlani rajtad a 170-180 centihez :)

2012. jan. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!