Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az álomalak számomra. Van...

Ez az álomalak számomra. Van rá esély, hogy elérjem nyárra? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Milyen módszert kellene alkalmaznom, hogy nyárra ilyen csodálatos alakom legyen? Főként a combommal vannak gondjaim, hasam általában szép, lapos. Mégis egész test változtatása érdekelne. Segítsetek.


164 cm, 54 kg vagyok.


[link]


2012. jan. 16. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bár hogy is küzdesz,ha nincs meg a megfelelő alap alakod,sohasem leszel ilyen.

Ne akarj másokra hasonlítani. Magadból kell kihozni a maximumot.

2012. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tűzök ki magam elé olyan cél, amit minden egyes nap látok, akkor nem küzdök érte eléggé. Voltam már 41kg tavaly nyáron, akkor ilyen alakom volt. Mármint a formák ilyenek voltak. Sok stressz miatt jött fel ez a plusz, de már nyugodt életem van és újra szeretném leadni. Csak nem tudom milyen módszert alkalmazhatok.
2012. jan. 16. 17:09
 3/14 anonim ***** válasza:

ez igen gebe.

biztos voltam benne, hogy jól megmondom majd hogy ehhez mennyivel korábban el kéne kezdeni edzeni, meg észbe kapni előbb stb.

de ehhez nem, ehhez csak add le a zsírod. egészséges fogyásról meg 1000+1 helyen olvashatsz, nyilván azt sejted hogy kevesebbet kell enni, és mozogni kell, de ehhez nem fok kelleni megerőltetni magad.

2012. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nincs módszer, kevesebbe evés van. módszereket azok kínálnak, akiknek anyagi érdekük, hogy az ő kezelésüket válaszd.. vagy hogy elolvasd a fogyókúrás cikküket, amiből megírtak már 50-et minden gyümölccsel és zöldséggel, csak hogy nyomják az új cikkeket, és jöjjön a reklám pénz.

alapok vannak, ilyenek: [link]

amik a tested működésén alapulnak.

2012. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én valamiféle mozgásformára gondoltam. Már egy hónapja egészségesen táplálkozom. Még a combom az ami nagyon nagyon zavar. Minden álmom a szép, vékony, formás comb.

Köszönöm szépen mindenkinek, aki eddig segített.

2012. jan. 16. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:

a te esetedben az is könnyű, mert mint írtam nem kell megerőltetned magad.

ha viszont szép formás lábakat szeretnél, akkor az ilyen kis zumba kevés lesz (ami amúgy neked jó lenne, mert a képhez tényleg csak fogyni kéne, és nem kell az izomzatra figyelni).

ha figyelni akarsz az izomzatodra, akkor menj el thaiboxolni vagy karatézni, otthon pedig erősíts saját testsúlyoddal egy heti 3x.

2012. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az ég világon semmi gond nincs az alakoddal!!! Az hogyformásodj izmosodj okés,de ne diétázz!!!Igaz nem látlak de a súlyod látatlanban nagyon reális...a 41kilo az katasztrofális!!! Ne akarj hasonlitani a modellekre,undoritó az,amikor olyan vékony acomb,hogy egy focilabdát lehet közte átrúgni....
2012. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
8éven keresztül karatéztam, addig nem is volt semmi gondom, amint abbahagytam, vége... :/ Lehet tényleg újra kellene kezdenem. Futás esetleg mennyire segít a lábaim formálásában?
2012. jan. 16. 17:58
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nem voltam pedig akkor sem annyira sovány. Szerintem azóta nőhettem vagy nem tudom, de így vissza gondolva akkor jól éreztem magam a bőrömben. Most sem tartom magam kövérnek, csak túl husis a combom. De köszönöm a véleményedet, jól esett :)
2012. jan. 16. 18:24
 10/14 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem is uezek az adataim mint neked, 166cm/54-55kg vagyok. Én is fogyni szeretnék, de leginkább tavasszal, mert akkor már tudok futni menni. Nekem eddig a napi 1300 kalória, +heti 3-4-szer 40 perces kocogással jó alakom volt.

A combommal én is nagyon elégedetlen vagyok, kb. 54 cm vastag, és 48-49-nek örülnék :(

Alapban homokóra vagyok, és 50 kiló lenne a cél nekem.

A 41 kiló az már kórosan sovány.

A képen lévő lány ki? Mert ő nem túl magas, talán 160cm, és ehhez max 44-46kg kb. ugye?

2012. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!