Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le nyárra?

Hogy fogyjak le nyárra?

Figyelt kérdés

most lehetek olyan 95 97 kiló nyárra szeretnék olyan 71 lenni (kalkulátor segítségével számoltam ki hogy ez lenne a megfelelő) ezt nyárig el tudom érni? ha igen hogy írjatok légyszíves fogyókurákat meg iylesmiket a sporot se vetem meg ha kell járok edzőterembe de nem tudom hol kezdjem el tényleg meg akarom csinálni


17/F


2012. jan. 2. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

- egyél feleannyit mint most

- lónyálakat felejtsd el

- csoki, csipsz, cukorka pápá (ha néhanapján megkívánsz egy kis csokit, edd nyugodtan, semmi bajod nem lesz)

- naponta mozogj (futás, bringa, úszás) 40-45 percet minimum

- sok fehérje, gyümölcs, zöldség

2012. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Például úgy, hogy MOST elkezded. És nem holnap, meg a jövőhéten, mert az mindig holnap és jövőhét marad.

Kezdd azzal, hogy az egészségtelen ételeket/italokat kivonod az étrendedből.

Vizet igyál, ha szomjas vagy. Ha nem vagy az, napi 3-4 litert akkor is. (Csökkenti az éhségérzetet, kicsit "telíti" a gyomrot)

Minden nap mozogj egy kicsit. És ne sumákold el h majd holnap 2x annyit. Legyen az fél óra séta, vagy biciklizés, torna, stb.

Szépen LASSAN, FOKOZATOSAN a fehér lisztből készült pékáruk helyett barna dolgokat/teljeskiőrlésűt/rozskenyeret egyél. Ha hirtelen vonod meg magadtól, éhségrohamod lesz.

Kitartás, minden nappal egyre könnyebb lesz. A lényeg h fokozatosan kezdd, így nem okozol akkora sokkot a szervezetednek. Sok sikert!

2012. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!