Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vékony vagyok milyen és...

Ha vékony vagyok milyen és szedek fehérje port, közben edzek, az segíteni fog valamit?

Figyelt kérdés
Alkatomnál fogva nem tudok hízni, gyors az anyagcserém is, 10 éve egy dekát nem híztam. A fehérje por segíteni valamit? Nem csodát várok, csak hogy elinduljak valamerre az izmosodás vagy hízás terén.
2011. szept. 22. 17:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Jóvan... faszán sikerült kiírni a kérdést...

Ha vékony vagyok, szedek fehérje port, közben edzek, az segíteni fog valamit?

2011. szept. 22. 17:11
 2/8 dirtboy ***** válasza:
66%

olyan nincs hogy nem hízol ez baromság.

fehérjepor csak izomépítésnél jó,ha nem súlyzózol akkor húst egyél helyette tök felesleges lenne vásárolgatni a fehérjeport.

feltudnál pakolni pár kilót egy kis súlyzózással és tömegnövelő étrenddel.

2011. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
ja a 17:11es írásodat nem láttam
2011. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de ez nálam testi adottság, hiába eszek akármit, akármeddig, képtelen vagyok hízni... Ezért gondolkodom valamilyen poron, mert nincs más ötletem.
2011. szept. 22. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

1. ha hízni akarsz ne fehérjéteport szedjél hanem tömegnöveltő, ami szénhidrátott tartalmaz főleg mellette megfelőlően elosztva a fehérje, vitaminok arányával


2. az ilyenek amúgy többnyire táplálék kiegészitésként szolgálnak versenyzőknél akik egy-egy kajálást nem tudnak beiktatni


3. én nem nagyon ajánlom mert amúgy egészségügyi problémákat is okozhat /nekem annak idején tul sok fehérjét termelt a vesém és nem hitte el az orvos hogy nem szedek ilyeneket mert annyi volt benne mintha mindennaposan azt ennék ennek 1 éve és még mindig nem vagyok rendben teljesen/

2011. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
100%

utolsó

1 pontod okés

2 es nem egészen így van

3 as saját problémád,a táplálék kiegészítő/fehérje,tömegnövelő/ nem okoz semmilyen betegséget

2011. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szénhidrátos por menjen az edzés mellé. Emellett legyen meg a normális pihenési idő illetve a vitamin bevitel is legyen rendben. Érdemes valami komplex vitaminbombához nyúlni, ami tartalmaz sok sok b vitamint is, mivel többek között az serkenti az étvágyat.

A kajálásról pedig annyit,hogy próbálj meg minél többször, többet. A rendszerességre figyelj.

2011. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek!
2011. szept. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!