Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha a kilencvennapos diétával...

Ha a kilencvennapos diétával harminc nap alatt 5kg-t fogytam az milyen eredménynek számít? 14/L 77kg-ról most 72.

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

30 nap alatt 5?

Az nem lenne rossz, de neked nem kéne mindenféle b.romságokat csinálni étkezés terén, inkább emelni a fehérjét, minimalizálni a cukros, lónyálakat, péksütit, lisztes dolgokat.


Ja, és ha mozognál napi 1 órát kb futás, bring, tánc, kori, uszi, st. gyorsabban menne.

2012. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

az attól függ,hogy miből fogytad.

gondolom nem testzsírból.

egyébként butaság ez a diéta és egészségtelen is.

de ha minden hónap elején mérsz egy testzsírt,akkor te is tudod követni,hogy eredményes-e vagy nem.

2012. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dehát minden nap tornázok..Akkor is izomból fogytam ? :((
2012. febr. 5. 17:10
 4/15 anonim ***** válasza:

mivel a 90naposban szinte alig van fehérje,amit normális diéta alatt 3 óránként be kellene vinni,viszont az egész szénhidrátra épül,amit fokozatosan csökkenteni kellene,ezért igen,valószínű,hogy "izomból" fogytál nem testzsírból,ha tornázol,ha nem.

ennek az eredménye az,hogy csökken a testsúly,de a testzsír mégis magasabb lesz a diéta nem éri el a célját,normális étkezésre visszatérve a fehérjétől az izmok mohon feltöltik magukat a zsírt ugye beraktároztad,jön a jojo és nehezebb leszel,mint amikor kezdted.

ez a 90napos önpusztító butusság,amit kórosan elhízott 150pluszos embereknek dolgoztak ki,nem enyhe túlsúllyal küzdőknek.

2012. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyonis jó eredmény, csak így tovább. ;)
2012. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Docika76 válasza:
Hmm... Attol fugg.. En, pld, az arpas dietaval 5 nap alatt 3 kg-t fogytam, meg pluszban kitisztult a szervezetem.
2012. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Jó eredény, hajrá!
2012. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Ez jó eredmény, gratulálok! De!

Ez még egy felnőtt ember szervezetére nézve is megterhelő. Szerintem változtass:

-reggelire egyél rendesen (ha szigorú vagy, akkor azt, ami az étrendben van (tehát pl a tejes napon egy szelet sajtot egy szelet fehérkenyérrel) Reggel mindenkinek szüksége van szénhidrátra, jobban fogod bírni a napot, erősebbnek érzed majd magad. ne aggódj, ez nem fogja elrontani a diétádat!

-Minden nap egyél fehérjét! Akár egy tojást, akár egy szelet sonkát. Ne hagyd ki!

-Gyümölcsnapon reggelire egyél egy joghurtot valami natúr műzlilvel (ha a nap maradék részén csak gyümölcsöt eszel, ez nem fog meglátszani)

-Víznapon pedig reggelire egy banánt egyél meg! ne aggódj ez kifejezetten segíti a fogyást, főleg, ha sok vizet iszol mellé.

-Figyelj a víz minőségére, vagy szűrt vizet, vagy ásványvizet igyál. Legjobb ilyenkor a fele-fele arányú 100%os gyümöcslé + víz. Szinten tartja a cukrodat - nem fogsz elájulni (ez elég praktikus ;) )

-És végül plusz egy szabály: Ne a súlyodat mérd, hiszen az akkor változik gyorsabban, ha rosszul, izomból fogysz (az izom nehezebb) Gondolom nem azért akarsz fogyni hogy könnyebb, hanem hogy vékonyabb légy. Szóval mérleget kukába, elő a mérőszalagot (ha már muszáj méregetned magad). Mérleggel csak havonta mérd meg magad! És mindig számold a BMI indexed: Ha 19 alatt van, azonnal álj le! ha valaki 14 évesen kezd fogyókúrába, annak könnyen anorexia lehet a vége...

2012. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gábor bátyó válasza:

35 nap alatt 11kg-ot fogytam a fenti diétával.Pontosan és szigorúan betartva minden előírását.Céllal tettem,

szerettem volna beleférni egy régebbi elegáns öltönyömbe,

méghozzá meghatározott dátumra,alkalomra.Sikerült is.

Elmúlt az esemény,abbahagytam a diétázást,visszajöttek a kílók.

Nem írtad a magasságodat,korodat,nemedet.Ezek hiányában nehezebb válaszolni.Ha többet szeretnél(kellene)fogyni,

akkor ne kampányokba,hanem életmód változtatásba kellene

gondolkodni.

Sok sikert !

2012. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nemem,korom ott van:14éves lány

A magasságom 167cm.És én arra gondoltam,hogy lehet hogy azért szedted vissza mert gyorsan fogytál..azért 35 nap alatt 5kg vagy 11 nem mindegy..A diéta után sem fogok annyit enni mint az előtt éstornátni is fogok minden nap.

2012. febr. 11. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!