Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptember elseje óta ez jó...

Szeptember elseje óta ez jó eredménynek számít?

Figyelt kérdés

Szeptember elején kezdtem áttérni az egészséges étkezésre. Akkor 167/68-69 kg voltam.


Ma reggel mértem magam : 63.9 kg


2011. nov. 7. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Én jóval nagyobb túlsúllyal indultam szept 12-én, és kemény 3,5 kilótól sikerült megszabadulnom azóta.
2011. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igen. Sportolsz is valamit, vagy csak egészségesen étkezel? Nem tudom milyen a testfelépítésed, de szerintem még kb. 5-6 kilót lefogysz, és akkor rendben leszel. Utána pedig súlytartás. Szóval ne ugyanúgy étkezz majd mint most is, de azért néha ehetsz olyan ételeket is amiket most nem.

Egyébként miket szoktál általában enni?

2011. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 komasa ***** válasza:
Nagyon szép! Gratulálok!
2011. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én úgy terveztem el, hogy elkezdek egészségesen étkezni, ezzel elindul a fogyásom. Majd, amikor elérem a 60 kg-ot, elkezdek futni , mint régen. Most egy pár hónapja nem járok futni. Azért így csinálom, mert addigra beáll egy testsúly stagnálás, mert átáll a szervezetem erre az étkezésre. Na, de ha elkezdek esténként kocogni, szépen feszesedni fogok és lemegy a 60 kg-ból még az a 4-5 kg.


56 az ideális testsúlyom, annyi voltam korábban, csak egy gyógyszertől sokat híztam.


Mit eszek?

Teljesen elhagytam a cukrot, én édesítőt használok és fantasztikusan érzem magam nélküle, mintha tisztább lenne a szervezetem, nem tudom ezt az érzést leírni nektek, de ajánlom.

Nagyon sokat iszom, napi kb 2-3 liter folyadékot. Változó, de általában megvan a 3 liter. Ez csapvíz, fekete tea édesítővel. Havonta max 1-szer iszom kólát, de végre elértem oda, hogy már nem is hiányzik, nagy függője voltam. Ami érdekes számomra, hogy ahogy elhagytam a cukrot, egyáltalán nem kívánom a sütiket. Ránézek és nem kérem egyszerűen. Volt olyan, hogy vágytam valami édesre, akkor megettem egy szeletke csokit és az elég is egy darabig.

Sok fehérjét eszem, csirkehúst savanyúsággal, zöldséggel. Túrót, tejet.. Nagyon sok tejet iszom (1,5%-os) Olyan napi 3 dl-t, és mégis fogyok, de nagyon jól táplál.

Kenyeret, tésztát csak max délután 3-4 óráig, később semmiképp sem.

És ami érdekes, nagyon-nagyon sok nyers zöldséget eszem és savanyúságot. És jól esik. Nekem így sikerült fogynom. Ja, és nem tudtam napi 5-ször enni, nem megy, én 3-szor eszem.

Amit még nagyon tudok ajánalni, mert fantasztikusan gyorsítja az anyagcserét. ESténként én általában zabpelyhet eszem tejjel. Nagyon jó. Kapható Pen_y-ben pár forintért, és szerintem nagyon megéri, nem egy cukros vacak.


Köszi a kedves szavakat, aranyosak vagytok. Ti hogy haladtok?

2011. nov. 7. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeptember 12-én kezdtem én is és azóta 72.5-ről lement 65-re, de közben 2 hetet is elrontottam és volt, hogy híztam.
2011. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úristen, jó sokat fogytál, de ügyes vagy!


Te hogyan csináltad?

2011. nov. 7. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt írják, hogy heti 1 kiló a normális fogyás, nekem is nagyjából ennyi ment le, talán az egyetlen meglepő dolog, hogy úgy is sikerült, hogy pár nappal ezelőttig semmit sem sportoltam.


Nem eszem kenyeret, se semmilyen péksütit, teljes kiőrlésűt sem. Kukoricás abonettel helyettesítem, ennek szeretem az ízét.

Semmi cukor, csoki, nem is kívánom általában. Úgy hetente kétszer megeszek egy nagyon pici nápolyit, nem a kedvencem és ennyi elég ahhoz, hogy rájöjjek, mennyire nem fontos az édesség.

1,5-2L mentes víz vagy citromos víz, nem tudok többet inni, ennyitől is egész nap kell pisilni.

Ha van itthon főtt étel, akkor egy gyerekadag felét eszem meg maximum, ha csirke vagy hal, akkor többet.

Régebben kentem light sajtot az abonettre, ezt elhagytam, alacsony zsírtartalmú sonka, paprika, paradicsom, uborka, alma + néha natúr joghurt, vagy joghurt müzlivel.


Nemrég kezdtem a szobabiciklizést, de igyekszem minden másnap tekerni 10-15 kilométert, azóta nem is fogytam semmit, de nem hagyom abba :)


Amúgy annyira hozzászoktam, hogy ezeket eszem, hogy nem is kell odafigyelnem semmire, rutinból elrágcsálok egy szelet abonettet, ha például este éhes vagyok.

2011. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet!


Ismerős, én így vagyok pl este a nyers répával. IMádom rágcsálni, meg néha csemege ubit. Akkor szoktam , amikor rámtör a de ennék valamit érzés. Régen ilyenkor szúrtam el, mert na megszek egy szem chipset, lett belőle 1 csomag. Most ez így jó. Nem is kívánom, soha nem volt még ilyen, hiába diétáztam.

Most szépen mennek le a kilók szenvedés nélkül, és nem kívánok nassit sem.

2011. nov. 7. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon jól csinálod! Az hozzátartozik az eredményemhez, hogy alacsonyabb vagyok nálad (163), de nagyobb volt a súlyom, a feleslegem több volt, így az elején könnyebben megy le, de látványra még nem nézek ki annyira jól, mint te. :)


Amikor volt az az elrontott két hetem az úgy kezdődött, hogy nem készültem, elmentem valahova és ott megettem egy szendvicset, nagyon is megértem, miért nem nasizol. Onnantól kezdve annyira brutálisan éhes voltam, hogy alig tudtam visszaerőltetni magam a fogyókúrás irányba.

Sajnos dohányoztam, emiatt nem sportoltam, most letettem a cigit. Éhesebb nem vagyok, de úgy látszik hozzá kell szoknia a szervezetemnek az egészséges emésztéshez, de összességében örülök, bőven megér ennyit.


Ki fogom próbálni a csemegeuborkát és a répát is, változatosságnak nagyon jó! Mindkettőt imádom.

2011. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok. Nem fogyózok, csak néha szoktam nézni ezt a topikot is, és örülök, hogy neked van annyi eszed, hogy nem koplalással akarod a felesleges kilókat leadni. Nekem inkább híznom kellene,csak hát amilyen génjeim vannak nem sikerül, pedig sokat eszek, még éjjel is. (170cm-hez vagyok 50kg.)

19L

2011. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!