Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt 5 kg-ot fogytam,...

1 hónap alatt 5 kg-ot fogytam, ez jó eredménynek számít?

Figyelt kérdés
Január 3-a óta fogyókúrázok, most vagyok 78 kg a 176 cm-emhez. A kalóriaszámolgatós módszert választottam, 1600-1700 kalóriát viszek be egy nap, és arra is ügyelek, hogy lehetőleg minél egészségesebb táplálékot vegyek magamhoz. Mivel nem vet fel a pénz, ezért nincs sok lehetőségem. Reggelire zabpelyhet eszek joghurttal, gyümölccsel, tízóraira banánt, ebédre vagy halat zöldséggel vagy teljes kiörlésű lisztből készítek magamnak zsemlét, kiflit, amit tejfellel kenek meg, uzsonnára földimogyorót, vacsorára pedig joghurtot. Szénhidrátot 3 óráig eszek. Ezenkívül vasárnap eszek csokit is, de csak magas kakaótartalmút. A mozgás részét úgy oldottam meg a dolognak, hogy 4x10 percet lépcsőzök minden nap, lehetőleg le-fel futkározok, de amikor már nagyon égnek a lábaim, akkor sem hagyom abba, csak értelemszerűen visszaveszem a tempót. Minden nap 2 l zöld teát is megiszom.
2012. febr. 2. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
elso honapra nézve -5kg fogyas az átlagos
2012. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ügyes vagy. :) Ez jó eredmény!!
2012. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2012. febr. 2. 13:29
 4/6 anonim válasza:
Hát szerintem ez baromira jó eredmény :)))) Csak így tovább!! :)
2012. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, aranyos vagy!
2012. febr. 2. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó! ha a későbbiekben lassabban mennek le a kilók akkor se add fel,ez teljesen normális folyamat!

gratulálok!:)

2012. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!