Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy a...

Mit tehetnék az ellen, hogy a szemem ne kívánja az ételt?

Figyelt kérdés

2 nap alatt szinte teljesen összeszűkült a gyonron,mert beteg voltam...csak vizet bírtam inni egész nap,de az is ijött...

Most,hogy "tudok" enni meg nem akarom ezt elrontani....de viszont ma is 5 ig semmit nem ettem mert reggel nem kellett,de rendesen meg most lett időm enni...

egy olyan jó fél liter folyadékot megittam, de már kopogott a szemem az éhségtől...kiszedtem egy túl nagy tányér tejszínes gombamártást natur szelettel és sültkrumplival...viszont nem bírtam így feleztem az adagot...ez kb annyi volt amit eddig( a betegség előtt) ettem...viszont éreztem, 2 kanálnyi után nem kellett, de a szemem kívánta, így még olyan3 kanálnyit ettem és otthagytam...ez a tányér fele se volt....viszont a szemem most is akarná,meg az íze miatt is, de így is hányingerem van...de rávettem magamat h hagyjam ott...

hogy érhetném el, hogy az a plusz 3 kanál se kelljen?

Mert elég durva volt,hogy két kanál után tele vagyok....hiszen az nem sok étel...sőt...

Szóval szerintetek ezt hogyan lehetne kiküszöbölni?vagy egyáltalán jó ez így?

Amúgy már látom,hogy vacsorára zöld almát fogok enni...de nagyok vannak és aztse tudom majd megenni:S

17/L


2012. márc. 25. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kanállal ki kell venni a szemedet, így nem lesz ami kívánja az ételt.
2012. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

Először is tanulj meg szépen érthetően tagoltan fogalmazni. Az írásod egy érthetetlen moslék...


Nem enni a világ legnagyobb baromsága, felejtsd el. Egyél. Ha 2 napig beteg voltál nyilván nem tudsz annyit enni mint azelőtt, de szép fokozatosan térj vissza a normális étrendedre. Napi 4-5x egyél keveset, és igyál meg naponta minimum 2l vizet. Hamar visszajön az étvágyad.


Fogyni egy rendes diétával kell, nem pedig éheztetéssel, mert egyrészt éhezéssel csak az izmaidat fogod leadni, másrészt pedig az anyagcseréd le fog állni, aminek az lesz az eredménye, hogy a testeden lévő zsírhoz nem nyúl a szervezet, cserébe ha megeszel valami azonnal bevágja zsírnak, tehát nem hogy használna, még ártasz is magadnak...


A fogyásnak nem a súlyvesztéssel kell egyenlőnek lennie, hanem a zsírvesztéssel. Attól még hogy a testtömeged lecsökken még nem biztos hogy kevesebb zsír lesz rajtad.


Napi 2-3g/testtömeg fehérjét és 1-2g/testtömeg széhidrátot egyél meg.

Fehérjedús ételek: sovány szárnyashúsok, tojás, túró.

Alacsony glikémiás indexű szénhidrát-források: zapbehely, teljes kiőrlésű tésztából készült ételek, rizs

2012. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne nézz rá??? Khmmm!
2012. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csukd be.
2012. márc. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!