Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1 hónap alatt mennyit sikerült...

1 hónap alatt mennyit sikerült fogynotok mennyi feleslegből?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
egy hónap alatt 5-6 kg,ennyit is akartam
2012. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
20%
én 90 killo voltamm még márciuss 1 ején! de nappi egyszerii étkezéss és sportoláss mellet április 12 edikérre sikerült fogynom 10 kg ott ! magam sem tudom hogyan de nekem ez bevált és probáld ki te is ne hézz lesz azz elején de ha kibirod az elsö hetett akor jol kezdedd!
2012. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én jövőhéten kezdeném a diétát. 10-12 kg-t szeretnék fogyni.

Heti 3x-ri sporttal menni fog másfél-2 hónap alatt?

2012. ápr. 12. 18:18
 4/6 anonim válasza:
Hát húzós... nem a lehetetlensége miatt, hanem mert egy hónapban max 3-4 kiló az ami még egészségesnek mondható...egyébként ha nem csak sportolsz hanem nagyon odafigyelsz az étkezésedre is akkor szerintem lehetséges... :D
2012. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
103ról indultam 7 napja. Most 100 vagyok. Legutóbb 8 kilót fogytam a 90 napos diétával kb. 40 nap alatt, de sűrűn csalok...:-D
2012. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint mindenki a kilókkal foglalkozik :)

Fogyást nincs értelme pár napos távlatokban vizsgálni.

Nem értem miért veszitek magától értetődőnek hogy a súlycsökkenés zsírvesztésből adódik. Az egy nagyon speciális eset amikor tényleg így van de garantálom hogy napi egyszeri evéssel meg hasonlókkal nem ez történik.

Ha valaki szeret matekozni 1kg zsír 9000 kcal.


Havi 3-4kilónál több zsír elveszteni lehetetlen, persze sosem csak tisztán zsírt vesztünk így az 5-6 kiló (amiból 1-2visszajöhet) jó eredménynek számít. De úgy is el lehet veszteni 1hónap alatt 5kilót vagy akár 10et, hogy a testünk tartalékoló üzemmódba kapcsol a túlélés érdekében, mert napi egyszer eszünk, 90naposozunk vagy hasonló marhaságot csinálunk. Ilyenkor dehidratálódik a szervezet leépül az immunrendszer az izomzat, kiürülnek az izmok energiaraktárai, de a tényleges zsírvesztés maximum 1-2kg.

A maradék 8kiló nagyrésze pedig szerencsére törvényszerűen visszajön amint normálisan táplálkozunk. Nem megfelelő diétával is lehet fogyni, csak az a baj hogy belassítja az anyagcserét és ennek következtében utánna kevesebb kajából is zsírt fogunk felhalmozni. Lenne még itt pár létfontosságú infó, de nem is ez volt a kérdés. :D


Nekem még sosem kellet fogynom, de akiket egészséges étrenddel láttam lefogyni azok max az első hónapban fogytak többet 5kilónál. De igazából ez a kilós dolog azért sem mérvadó mert az hogy mennyi felesleged van és hogy mennyire vagy izmos alapjaiban meghatározza milyen gyorsan tudsz fogyni.

2012. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!