Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Így lefogyhatok 3 hónap alatt...

Így lefogyhatok 3 hónap alatt 10-12 kg-t?

Figyelt kérdés

Úgy csinálnám, hogy a vacsorát kihagyom, és hetente többször elmennék görkorcsolyázni vagy futni. Mondjuk heti 2-4x.

63kg/165cm/14L


2012. márc. 6. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki a vacsorát! A sok mozgás jó. Görkorcsolya, tánc, biciklizés... Étkezz megfontoltan. Kerüld az édességeket, a szénsavas üdítőket, kekszeket, csipszeket. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöket, sovány húsokat. Gyors fogyás nem egészséges, 14 évesen pedig különösen óvatosnak kell lenni a diétával.
2012. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem,és elég sok 3 hónap alatt 10-12 kilót fogyni.A normális az ha havonta max 2 kilót fogyunk.

Ha a vacsorát kihagyod,éhesen fekszel le,és reggelre kiesed a hűtőt is.

14 évesen nem kéne fogyókúráznod,mert növésben van a szervezeted,és csak ártanál vele magadnak.Amúgy sem vagy kövér az adataid alapján.Sportolni viszont sportolj,mert attól meg szép formás leszel.

Egyél egészségesen többször kevesebbet,és sportolj.Lefekvés előtt 2 órával egyél utoljára valami könnyű vacsorát,és nem éhesen fekszel le.

2012. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha mégis, akkor az nem lesz tartós.
2012. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Múltkor azt olvastam, ha 17 óra után már nem eszel akkor egy hét alatt akár 3 kilót is lehet fogyni. Persze ez nem azt jelenti, hogy előtte egész nap össze vissza eszel egy csomó mindent.
2012. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Múltkor azt olvastam, ha 17 óra után már nem eszel akkor egy hét alatt akár 3 kilót is lehet fogyni."


Nagyon nem így van. Ha nem eszik akkor izmot veszít (persze a mérlegen csak azt látja, hogy leadott kilókat), és az izom meg így nem tudja fogyasztani a kalóriákat. Marad a zsír, (aki nem olyan "falánk") ekkor szokott az történni, hogy fogyás után nem történik semmi. Majd ha csak egy picit is eszik az egyből raktározódik. Ezt meg úgy tapasztalja, hogy hízni fog (mérlegen) fogyókúra közben.

Kedves Kérdező! Ha tartósan, de NEM 1 nap alatt szeretnél lefogyni, minden csodaszer nélkül akkor írj privit és részletezem.

2012. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Húú, de baromi okos itt mindenki (vagy legalábbis annak hiszi magát)!! A vacsora kihagyása teljesen oké, ha mozogsz heti párszor és egészségesen (de nem túl sokat!) kajálsz, simán lemegy heti 1 kg, tehát sikerül a 10-12 3 hónap alatt. Sok sikert!
2012. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vacsora kihagyása miért okos utolsó, gondolom úgy nézel ki mint egy teli szart zokni ha ennyire jó tanácsokat osztasz,


[link]


csak úgy mellékesen...am egy jó étrend kell az edzés mellé és akkor menni fog

2012. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most kezdek fogyózni, ha gondolod csinálhatjuk együtt, bár én kevesebbet fogok, de tudnék szerintem segíteni. :) Ha gondolod írj privit.
2012. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15:58


Tanulj meg szöveget értelmezni, parasztkám.

2012. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is birom az észosztókat!

Az meg mekkora marhaság, hogy havi 2kg a normális, egészséges fogyás! Eszem megáll!

Én sem vacsizok, csak így tudok lefogyni! És nem nézek ki úgy, mint egy telesz*rt zokni, mert tornázok is! Nahát, megcáfolom a biológiát??? Nem semmi vagyok!

2012. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!