Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A sok kioktató ember aki...

A sok kioktató ember aki fikázza a 90 napost, végigcsinálta már egyszer is? Annyit kérdeztem, hogy a gombát melyik napon ehetem!? Lenne egy értelmes ember aki választ ad erre?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen és egyiken azt írják,hogy fehérje nap ehetem,a másikon meg,hogy keményítőn!Most akkor mi van?
2009. jún. 20. 06:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%

Hiába szidod a többieket, attól a diéta még hülyeség marad, és a gombát pedig nem lehet csak úgy fehérjéhez, vagy szénhidráthoz sorolni. Az élőlények, a sejtek ugyanis többféle alkotóelemből állnak, nincs olyan, hoyg fehérje, zsír stb, ez tény, akármelyik bioszkönyvben megnézheted. Értelemszerűen azt te labor nélkül szét nem választod.

De itt van pl egy cikk a gombákról:

[link]


Egyébként tudomásom szerint a fehérjenaphoz teszik, mivel az állati fehérjékhez közel álló proteinek vannak benne.

2009. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%

"A sok kioktató ember aki fikázza a 90 napost, végigcsinálta már egyszer is?"


Nem kioktatni akarnak, meg fikázni, csak ők már rájöttek, hogy ennyi erővel értelmes diétát is lehet csinálni...

Ez már elég gáz hogy ilyen beteges vallásossággal ragaszkodsz ehhez a neten terjengő szeméthez. Nézz már utána, hogy ki találta ki! Nem fogod megtalálni, mert valami névtelen senki beteg agyszüleménye ami nem veszi figyelembe az alap biológiát sem. Persze, hogy lehet vele fogyni lósz@rral is lehet fogyni, csak azt kéne megérteni, hogy mit művelsz a testeddel. Egy rendes egészséges diétával is le lehet ennyi fogyni, úgy hogy nem jön vissza, de akkor miért kell ezt a minősíthetetlen moslékot csinálni?

2009. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez az oldal azoknak van,akiket érdekel,nem pedig azoknak,akiket nem.Azokat az embereket meg akik FIKÁZZÁK a 90 napos diétát,megnézném hogy néznek ki!!!Nekem sincs nagy súlyfeleslegem,de attól függetlenűl,nem itélem el azokat,akiknek épp van és minden lehetőséget kipróbálnak a fogyás érdekében!
2009. jún. 20. 15:04
 14/23 anonim ***** válasza:
21%

szia 08:07-s vagyok. miért is vagyok paraszt? válaszoltam a kérdésedre és lepontozhattok, de ezek után nem érdekel hogy a gombát mikor zabálod. aki segiteni akar, annak beszolsz te ....? én azt irtam hogy abarátnöm ette mindenhez és még is fogyott. de nagyon szivböl kivánom neked, hogy duplájára dagadj és azt is hogy senki soha ne válaszoljon a kérdéseidre.

tudod irnék még mást is de félek akkor kidobják a levelem,

amugy ha itt szerinted nincs értelmes ember aki válazolna miért ide irogatsz? keress rá a google-n hülye paraszt...

2009. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
Akkor próbálkozz csak tovább a 90 napossal! Ha felraknék magamról egy képet biztos meglepődnél... mert nem nézek ki úgy mint egy teleszart zokni! Amit egyébként remekül elérhetsz ezzel a "diétával"!
2009. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát kiváncsi lennék az olyasfajta emberekre mint te vagy!De kösz nem kell kép,én is tudok másról feltenni olyan képet,hogy....
2009. jún. 20. 17:18
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

Figyelj, nekem 7-8% körül van a testzsírom, 9 kilótól szabadultam meg és eszembe se jutott volna ezt a diétát kipróbálni.

Ha h*lye vagy és ezt akarod mindenképpen csinálni akkor tessék, de aztán ne gyere ide sírni, hogy ez meg az a baj mert löttyedt lettél meg visszahíztad meg ilyesmik ok?

Nem tűnt fel hogy ez a diéta úgy kamu ahogy van? Már ott elbukik, hogy egyik leírás szerint fehérje a másik leírás szerint meg tudomisén, hogy mi a gomba...

Csináld nyugodtan, majd te is rájössz, mint sokan mások, csak nem tudom miért kell fejjel a falnak menni amikor 500-an mondják, hogy semmire nem jó.

Csináld mégegyszer mondom aztán maj rájössz..

2009. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
49%

"De kösz nem kell kép,én is tudok másról feltenni olyan képet,hogy...."


Na EZ a szánalmas! Dugd is a homokba a fejed, nehogy a végén kipukkadjon a kis illúzióburkod amit kreáltál! Tudod mit nem értek? Miért olyan nehéz beismerni egy embernek, hogy bocs gyerekek, nem értek hozzá, HÜLYE VOLTAM, hibáztam, tényleg igazatok van! Ha még névtelenül, arctalanul is ilyen nehézséget okoz ez, akkor mi lehet a való életben? De igazuk van itt a többieknek, csináld csak, majd rájössz! Hiszen az ember leginkább a saját maga kárán szeret tanulni!

2009. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy a kérdező tipikus sikertelen-diétás:

Mutogat, vádaskodik, személyeskedik ahelyett, hogy elgondolkozna a dolgokon. Ha ezt az energiát a fogyásba fektetné már rég lefogyott volna.

Aki le akar fogyni tényleg az elfogadja a tanácsokat, aki nem az kifogásokat keres.

2009. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
90%
08:07-es gratulálok nem is neked írta h paraszt vagy hanem annak aki 8:36 kor írt.Am tényleg a fehérjékhez sorolják a gombát.És 90 napos ellenzők el kéne gondolkozni azon h nektek miért okoz lyen pervezr örömöt minden nap beírogatni minden kérdéshez h ez a diéta szar.És senki nem mondta h a 90napos alatt ezek az emberek nem mozognak én is tornázok mellette.Úgyhogy inkább maradjatok csöndben ha ilyen buták vagytok...
2009. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!