Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A sok kioktató ember aki...

A sok kioktató ember aki fikázza a 90 napost, végigcsinálta már egyszer is? Annyit kérdeztem, hogy a gombát melyik napon ehetem!? Lenne egy értelmes ember aki választ ad erre?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen és egyiken azt írják,hogy fehérje nap ehetem,a másikon meg,hogy keményítőn!Most akkor mi van?
2009. jún. 20. 06:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha mindenképp ezt a diétát cisnálod, akkor fehérje napon..Egyébként az a rossz ebben a diétában hogy fehérjéhez csak négy naponta jut a szervezeted ettől a szétválasztósditól,szal lehet le fogsz fogyni 10 kilót de abból 5kiló izom lesz(mert nem jut elég fehérjéhez a szervezeted) 3kiló víz és 1-2 kiló zsír.Szóval egy kicsit löttyedt leszel ezután a diéta után vszínűleg..
2009. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
96%
A nagynéném 3 hónap alatt 35 kg-ot adott le, ezzel a diétával. És meg is tartotta a súlyát! Szerinte kiváló fogyókúra. Mozogni sajnos egyáltalán nem tud a térde miatt, ami többször volt műtve.
2009. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok a nagynénjédnek!Ez aztán az eredmény!Csak fele annyi sikerülne nekem,én lennék a világ legboldogabb embere! :D Üdv!
2009. jún. 23. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!