Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Bor - Kenyér Diéta. Mit...

Bor - Kenyér Diéta. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Bor - kenyér kúra

Az alkohol ellenére fogyaszt..


A Schrott - féle Bor - kenyér kúra az egyik legszigorúbb fogyókúra. Csak orvosi ellenõrzés mellett alkalmazható. A kúra 6 napig tart.


Naponta mindig ugyanaz:

8 órakor: 1 dl fehér száraz fehérbor, 1 db zsemle

10 órakor: 1 dl fehér száraz fehérbor, 1 db zsemle

12 órakor: 1 dl fehér száraz fehérbor, 1 db zsemle

2 órakor: 1 dl fehér száraz fehérbor, 1 db zsemle

4 órakor: 1 dl fehér száraz fehérbor, 1 db zsemle

6 órakor: 1 dl fehér száraz fehérbor, 1 db zsemle

8 órakor: 1 dl fehér száraz fehérbor, 1 db zsemle

10 órakor: 1 dl fehér száraz fehérbor, 1 db zsemle



Az alkeszok többnyire mind soványak, szerintetek működhet ez?



2012. jún. 2. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyébként őszintén érdekelne, hogy ennek a "diétának" mi köze van a 90 napos diétához :)
2012. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11.

az hogy ugyanakkora baromság.



amugy meg nem hogy 6 de szerintem 1nap koplalás után teljesen katabolikus állapotba kerülsz és az izmokat bontod. Nyilván maga a száraz izom mindig csak kis mértékben bomlik ilyen rövid idő alatt, de a víztelenedése és a szénhidrátok kiürülése már ennyi idő alatt is jelentős, tehát simán könnyebb leszel akár 6-8 kilóval is, de abból egy pár deka a zsírveszteség maximum.

2012. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igazából én ezt az "orvosi ellenőrzés alatt alkalmazható " dolgot nem értem. ha van olyan orvos amelyik ezt engedélyezi az a szakmája szégyene
2012. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt fesztiválokon szoktam csinálni :D Csak a zsemlét inkább sörrel helyettesítem :D

Ezt félretéve, ez valami borzalom. Hat napig csak szénhidrátot kap a szervezeted, iszonyatosan leépít. Nyilván kisebb lesz az ember, mert hatalmas deficit keletkezik, de ez nem zsírvesztés, hanem minden más. Felejtsd el. Már eleve az, hogy orvosi felügyelet mellett kell csinálni, szerinted normális? Egészséges? Baromság.

2012. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De még csak kisebb sem lesz az ember, mert nem keletkezik deficit. Egy átlag nő nem eszik meg 2200 kalóriát még akkor sem ha nem diétázik.
2012. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy qrvára egészségtelen, semmi vitamin, semmi zsír, semmi fehérje. Egy nagy kalap fos az egész úgy ahogy van, és péklapáttal kéne agyonverni azt a húgyagyú barmot aki ilyeneket talál ki - és még publikálja is.
2012. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16 XDDDDDDDDD röviden:DD
2012. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Azt gondolom, hogy rendkívül szakszerű.
2012. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Milus888 válasza:

Egyesek azt hiszik hogy a diéta egyenlő a fogyókúrával -.-"

Ez a diéta a szív- ás érrendszeri betegeknek lett kitalálva!!!

2015. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!