Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 12 eves vagyok 50 kg es...

12 eves vagyok 50 kg es 1.60cm. Fogyokurazhatok most 90 napos diétával?

Figyelt kérdés
Nagy a hasam az nem tetszik es kiprobalnam a 90 napos dietat szerintetek lehet belole baj?Megcsinalhatom?Utalok sportolni szoval az nem fog menniX(
2008. ápr. 28. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom, hogy kicsi vagy, mert végülis tini.(még én sem vagyok nagykorú), de még fejlődésben van a szervezeted, ezért nem szabad még fogyókúrázni. Nem tudom, hogy hányszor eszel egy nap és mennyit, de próbáld kitapasztalni mi az amitől hízol és abból evesebbet enni ez vonatkozik a cukros üditőkre is. Igyál sok vizet vagy ha segít anyukád facsarhat friss gyümölcslevet. Mivel kell az erő az iskolába, ezért sem ajánlatos a fogyókúra nehogy összeess! A chips, cukor, süti, édességeket hagyd ki az étrendetből. Egy héten kétszer ajánlatos csokit enni persze nem sokat mondjuk egy sportszelet, vagy 3 kocka a táblásból, de ha nagyon nem bírod akkor kéthetente megehetsz egy szelet süteményt is.
2008. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen hogy valaszoltal!
2008. ápr. 28. 18:02
 3/9 anonim válasza:

Minek fogyokuraznal?ha 160 cm vagy es 50 kg sztm az pont jo.nem lehet hogy azokba az idetlen csipo gatyokban latod pocakosnak magad?

Ha nem szeretsz sportolni,akkor probalj meg hulla-hopp karikazni,pedig sztm 1-2 hetes hasizommal hamarabb jutnal a sikerhez.Es amugy ha fogysz fogysz minden honnan de attol a hasad meg nem lesz feszesebb....

2008. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak a csipogatyakban vagyok pocakos:-((!Utalok sportolni es tornazni ez a dieta jo lett volna de nah....Koszi hogy valaszoltal!
2008. ápr. 28. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát,ha utálsz sportolni,akkor ne is várhja tartós eredményt,mert amit diétával elérsz,az könnyedén vissza is mászhat rád.No meg fejlődésben vagy,és nem hiszem,hogy a szervezetednek pont egy diétára lenne szüksége.Inkább csinálj meg esténként otthon néhány hasprést.Az szépen formálja a pocit,és nem is megeröltető.

De még tényleg nagyon fejlődésben vagy,és nem hiszem,hogy jót tenne a szervezetednek egy diéta.

2008. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Attól, hogy elkezded a diétát, és nem mozogsz semmit csak a súlyod fog csökkeni, ez azért következik be, mert a tested az izmaidtól is nagyon sok tápanyagot von el, így az izmaid elkezdenek zsugorodni. Ráadásul a has éppen az a terület, amit nagyon nehéz fogyasztani, főleg diétákkal. Ha szép feszes hasat akarsz, akkor nem diétáznod kell, csak esténként megcsinálni 1-2 gyakorlatot. Én elhiszem, hogy ezekhez nincs sok kedved, nekem sem mindig van. Én este lefekvés előtt szoktam csinálni pár hasprést meg lábemeléseket. De ezt is fokozatosan kell elkezdened, ne erőltesd meg magad már elősre. Ha rászánod magad,segíteni fog.
2008. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bolond kislány:) Még fejlődésben van a szervezeted,nehogy fogyókúrázz. Amúgy meg ennél csontvázabb hogy szeretnél lenni?:) Nehogy anorexiás legyél vmi buta tinifogyóláz miatt.
2008. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!:-)
2008. máj. 8. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia felesleges fogyóznod hiszen nincs rá szükséged.12évesen nekem is nagy volt a hasam aztán 13évesen én megcsináltam a 90 naposat csak az volt a külömbség, hogy én 85kg voltam:S aztán abbahagytam de a poci megmaradt.Tornáztam,krémeztem és már csak egy kicsi van. DE ezért szerintem NE kezd el ezt az egészet.
2008. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!