Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mondanátok tapasztalatokat,...

Mondanátok tapasztalatokat, véleményeket a 90 napos diétáról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Az a véleményem, hogy egy hatalmas nagy baromság.
2012. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért az?
2012. jún. 21. 13:46
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

A legnagyobb hülyeség, amit fogyókúra ügyben hallottam eddig.

Van ugye keményítő nap, meg szénhidrátnap, meg gyümölcsnap. A keményítő az nem szénhidrát??? A gyümölcs a cukrok miatt nem szénhidrát????

Fehérjét csak minden negyedik napon lehet enni, ez garanci arra, hogy fogyni fogsz... de nem zsírból, hanem az izmaidból, zsírból semmit, mert a többi napon tömöd magadba a szénhidrátot.

Egyébként ezt a 90 napos diétát sehol máshol a világon nem ismerik, csak Magyarországon... nem érdekes?

2012. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor milyen diétát ajánlotok? mert tegnap kezdtem el a 90napos diétát.. De akkor mind egy..
2012. jún. 21. 14:27
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha elkezdted,akkor próbáld ki.Soktól hallottam hogy így fogyott le.De utána vigyázni kell,mert simán visszajönnek a kilók.Bár ennél van jobb is azért,én inkább vagy a Norbit,vagy a kalóriaszámlálgatóst próbálnám ki.
2012. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A Norbi módszer jó, csak a termékeiből ne vásárolj. Alapvetően minden csökkentett szénhidráttartalmú diéta jó egyébként, a Norbi viszonylag egyszerű is, bár sokkal jobbak is vannak, de azokhoz már sokat kell tanulni, utánaolvasni.
2012. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5: aki átmenetileg fogyott is vele, az azzal érte el, hogy minden ételtől emgundorodott, még akkor is ha előtte szerette. Ezért van az, hogy 90 nap alatt visszeszedte a keservesen leadott kilókat.
2012. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
fogyhatsz tőle, de nem egészséges és izmot építesz le. fehérjét kéne enni túlnyomó többségben, ebben a rendszerben pedig 4 naponta jut csak a szervezeted hozzá, az ÖSSZES többi nap szénhidrát, mert a keményítő és a gyümölcscukor is az! A szénhidrát naphoz pedig annyit: szerinted mennyire van szüksége a szerveztnek pizzára meg kakaós csigára a diéta alatt? egy normális diétában is lehet kihágás, nem dől össze a rendszer, na de hogy 4 naponta felturbózod magad szarral??? persze, hatásos, és a szomszéd néni lányának az unokahúga is ettől fogyott 15 kilót. anyám is, aztán jól visszajött, még több is.
2012. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szilágyi Bernadett válasza:
100%

Először is: azt mindenki elfelejti, hogy mennyi idő alatt kúsztak fel rá a plusz kilók. Tehát amit hosszú éveken át "gyűjtögetett" magára, azt ne gondolja, hogy 90 nap alatt majd hatásosan eltünteti. Ráadásul mindenki azt gondolja, hogy az eddigi életmódja megtartásával, koplalással sutty lemennek a kilók. Ha logikusan belegondolna ebbe bárki is, akkor rájönne, hogy amit az eddigi "ellustult" életvitelében összeszedett, az ugyanezzel a minden napos életvitellel nem fog eltűnni. Tehát alapvetően nem elég az étkezési szokásokon változtatni, bár az fogyási cél nélkül is igencsak javasolt, hanem a megszokott minden napokon is kellene változtatni. (Ha nem is feltétlen sportolással, de már az is sokat számítana, ha nem menne a sarokig is autóval az ember, hanem többet sétálna, stb.)

Amúgy meg ez a 90 napos diéta a legnagyobb baromság egyben, mert tulajdonképpen ahogy az előttem szólók írták, többet árt, mint használ és tipikus yo-yo effektus. Ráadásul a vizet is kihajtja az emberből, ami végképp nem egészséges.

2012. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én is próbáltam... egy hét után abbahagytam,rossz volt a közérzetem, fájt a gyomrom és tényleg undorodtam az ételektől! Viszont ismerek olyat, aki ezt csinálja és fogy tőle, de azt látom, hogy egész nap eszik! Gondolom neki is rossz a közérzete és azt kompenzálja vele:) Én csak a télen felszedett kilóktól akartam megszabadulni és ez könnyedén sikerült is aztán a paleoval, ez volt márciusban és már nem csak annyit tartok be belőle, hogy nem eszem kenyeret és tartom az elért súlyomat!
2012. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!