Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csinálom a 90 napos diétát...

Kitty9689 kérdése:

Csinálom a 90 napos diétát egy hónapja. Eddig lefogytam 6 kilót de 2 hét múlva megyünk nyaralni tengerpartra és a combjaim összeérnek. Kéne valami gyors és hatásos módszer hogy fogyjak a combomból? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
kemenyito nap is ugyanugy hizlal mint a szenhidrat nap, egyik se megfelelo a fogyasra, de latom kivan mosva az agyad, nem erted meg ha valaki jot akar neked, magad irtad, h evek ota probalkozol dietakkal sikertelenul, lehet ezért mert mindig olyat valasztasz ami nem megfelelo, hidd el csak az vezet eredményhez, ha életmódot valtasz!!! na de te tudod..
2012. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
én megértem és elfogadom az észérveket és h jót akarsz nekem de én egyenlőre fogytam amitől boldog vagyok.... de akkor milyen diétát válasszak vagy hogyan váltsak életmódot??
2012. júl. 7. 21:06
 13/31 anonim ***** válasza:
jo akkor ujra leirom, amit mar 2x leirtam, elkell hagyni a fehér lisztes cukros zsiros kajakat, ehetsz barmit ami nem ezekbol keszul, én 105kg voltam januarban és most 81kg vagyok, sok vizet ittam és gyogyteákat, sokat setaltam, és most kezdek majd intenziv sportba, h formasodjak. neked is ezt ajanlom, habar nem tudom, h mennyi akarsz fogyni
2012. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

és ez alapján csinálj étrendet-

[link]

2012. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, az a baj, hogy ezzel a "diétával" az inzulinszintedet szétcseszed. Egyik nap az egekben, a másik nap meg a padlón. Nagyon könnyen lehetsz cukorbeteg, pont ettől a módszertől. Arról nem is beszélve, hogy a szervezetünk nem így működik. Minden nap szükség van mindenre, nem lehet szétbontani napokra. Valaki linkelt itt felettem egy cikket, lehet kicsit nyers, de igaz.
2012. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
végigolvastam ezt a nagyon elmés cikket és őszintén mondom egy emeletes baromság... egy elvakult begyöpösödött agyatlan vadbarom osztja a hülyeségeit és nem hajlandó felfogni hogy van akinek használ ez a 90 napos diéta.... lehet h ő könnyen szidja ezt mert neki soha semmi súlyproblémája nem volt de egy olyan embernek mint én akinek van 10 kg feleslegem egy igenis hatásos és jól bevált módszer.....
2012. júl. 7. 22:37
 18/31 anonim ***** válasza:
Szeretnék kérdezni valamit. Feltudnád sorolni azt a 3 szerves anyagot amire a szervezetünknek szüksége van?
2012. júl. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hagyd. Neki a súlyvesztés a lényeg, nem a zsírvesztés. Meg aztán saját kárán tanul az ember, majd rájön.
2012. júl. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Jó, én próbálok elmenni a buta emberek mellett, csak egy kérdésnél panaszkodott 2 nő, hogy itt ajánlgatták neki a 90 napost, meg egy másik diétát, lefogytak, és alaktalanok, plöttyedtek lettek..de majd 2-3 hónap múlva ő is ezt fogja írni. "Lefogytam, cukorbeteg lettem, fáradékony, zsíros, és eltűnt az alakom. Mit csináljak?"

De mindegy. Ha a bodybuildert lehülyézi(ráadásul elég durván) akkor inkább tényleg hagyom, igazad van..

2012. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!