Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csinálom a 90 napos diétát...

Kitty9689 kérdése:

Csinálom a 90 napos diétát egy hónapja. Eddig lefogytam 6 kilót de 2 hét múlva megyünk nyaralni tengerpartra és a combjaim összeérnek. Kéne valami gyors és hatásos módszer hogy fogyjak a combomból? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
az ilyenekkel nincs mit tenni.
2012. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevesebb kg leszel, de arányaiban sokkal hájasabb.
2012. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
ha ezt a cikket te leostobázod, akkor nincs mit tenni... sok sikert a fogyáshoz, csak utána ne csodálkozz, ha továbbra is szarul fogsz kinézni! de hé, kevesebb kg leszel, tök jó!
2012. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Tommy2020 válasza:

A linkelt cikk nagyon jó! Elárulom neked, hogy hasonló diétákkal férfi testépítők 25 kilókat fogynak versenyekre!

A 90 napos meg szerintem nem a legjobb, de a ha neked bevált?!

Ha tényleg drasztikus eredményt akarsz elérni 2 hét alatt, akkor egyél csak csirkét és zöldséget, meg proteinturmixot.

Ha ezt kibírod 2 hétig garantálom, hogy lesz eredménye.

Majd azért írj mivel próbálkoztál és mi lett az eredménye !

2012. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
nekem nem csak asúlyveszteség a lényeg és nem leszek se alaktalan se semmi ilyesmi mert sportolok is mellette...... és szerintem azt a cikket úgykéne a kukába dobni ahogy van. Engem nem érdekel h ki írta( felőlem a pápa is írhatta volna) akkor is marhaság csak bee kell gondoli rendesen és kevésbé elvkultabban és akkor ti is rájöttök h egy szemét az egész.... és a csirkés zöldséges cuccot be tudnám tartani csak a proteinturmixal van bajom( nem tudom h milyet hol és mannyit...meg hát h milyen ízevan stb.)
2012. júl. 8. 22:41
 26/31 anonim ***** válasza:

Hiába sportolsz mellette, ha szervezeted nem kapja meg minden nap a szükséges tápanyagokat.


Szóval te a fehérje turmixtól félsz, csak eddig nem mondtad...


1. Nem kötelező fogyasztani, azon az oldalon is csak 2 esetben ajánlják:

a) edzés után a gyors pótlásra

b) ha szilárd kajából nem tudod bevinni a szükséges mennyiségű fehérjét, akkor kiegészítésként


2. Ma már nagyon finomak, "ezerféle" ízben lehet kapni őket. Én mindig csokisat veszek és kakaó helyett iszom reggel, este, így az édességet sem kívánom, pedig csoki függő voltam. Sőt fagylaltot, süteményeket is készítek belőle.

(Természetesen edzés után is iszok egyet.)

2012. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Be ülsz mütétre aztán ki szivják a zsirodat sokk pénze de mire mentek nyaralni el tünik xD vagy gyufásdoboz :DD
2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Szia !!! Arra hogy a lábadból vagyis a combodból fogyj, csak tornával fog menni :) Ajánlom neked Rubint Réka videójából a napi 20 perces videót. Nekem bevállt :)

További sok sikert, és kitartást a fogyáshoz!!!

És ne add fel :) Ne foglalkozz senkivel csak magaddal, a lényeg, hogy magadnak felelj meg NE másoknak :)

2012. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a dvd ajánlást ki fogom própálni :)
2012. júl. 17. 20:52
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha végig olvastad volna a cikket, rájöttél volna hogy nem elfogult a cikk írója (Drugs Bunny) hanem ő EZT TANULTA és ezzel foglalkozik. Versenyzőket készít fel, testépítőket, akik szinte észrevehetetlen testzsírszázalékot érnek el a segítségével.


A 90 napos diéta a leg megtévesztőbb dolgok közé tartozik, amit a média ont, mivel a mérleg TÉNYLEG kevesebbet mutat miatta, viszont mivel hülyén táplálkozol, hiába sportolsz, nem fogsz formásodni. Mivel nem kap minden nap a tested elég tápanyagot, viszont majdnem minden nap kap (többnyire szar) szénhidrátokat, minden oka megvan hogy fenntartsa a zsírodat, és leépítse az izmaidat. Ezért ha elkezded, akkor tényleg képes leszel akár 20 kilót is fogyni 3 hónap alatt, viszont abból 15kg izom, 4kg víz és glikogén, és csupán 1kg lesz a háj. Ezért van az, hogy lefogysz, de szar alakod marad, és ezen NEM segít a sport, mivel megfelelő táplálkozás nélkül a testednek semmi oka nem lesz formásodásra. Nektek, "fogyókúrázóknak" kizárólag csak a kilók számítanak, nem figyelitek a tükröt, az egészségetekkel meg aztán végképp nem törődtök. Mondjuk te egy jobb eset vagy, te szeretnél törődni az egészségeddel, csak épp nem tudod hogy hogyan kellene... Viszont ha szándékodban áll egészséges életmódot folytatni, készségesen a segítségedre áll a linken szereplő poszt írója, az edző válaszol rovatban bármikor írhatsz neki, ha nem totál idiótaságot kérdezel, szívesen segít. Ő ténylegesen érti a dolgát, ez tudomány.



Végezetül leírnám, hogy amiket a cikkben olvasol azok EGYTŐL EGYIG orvosilag alátámasztott TÉNYEK, a te kis 90napos diétád viszont csak a médiában szereplő 8általánossal rendelkező idióták, vagy épp lefizetett névnélküli szakemberek által van dicsőítve.

2012. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!