Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki mennyit fogyott, mennyi...

Ki mennyit fogyott, mennyi idő alatt a 90 napos diétával?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 12:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
7 hét alatt 20 kg kevesebbet ettem, de semmi bajom nem lett
2012. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10

Gratulálok, dicséretes az eredmény és a hozzáálás is! Jogos a megjegyzés, hogy a mozgás akkor is kell a szervezetnek, ha nem fogyni akarunk. Talán egyszer én is rá tudom szánni magam.. addig is marad a tudatos táplálkozás - ha lehet így fogalmazni. Egyébként nem élem meg önsanyargatásnak, sőt a diéta alatt, leszámítva a koplaló víznapot még jobb volt a közérzetem mint előtte. Ez azóta is megmaradt, főleg hogy jobban is nézek ki:) jobban érzem magam a bőrömben, de ezt azt hiszem nem kell magyaráznom neked:)

(az előző voltam)

2012. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

#12

Köszönöm az elismerést. :) Amúgy hidd el, nem olyan nagy valami, csupán akarat kérdése... Ha gondolod próbáld meg te is! :) Ha te nem éled meg önsanyargatásként az éhezést, akkor jó. Neked ezen a téren nagyobb a tűrőképességed. Nekem nagyon rossz volt, nem tudtam koncentrálni. Így inkább számomra a kisebbik rossz, a futás volt.

Ha te ezzel is sikereket érsz el, akkor te tudod. Bár szerintem a sűrű "böjtölés" is káros a szervezetre. De a te dolgod. :)

Nekem ez nem vált be... Ezért választottam a sportot.

2012. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!