Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alatt van...

A 90 napos diéta alatt van valami, amit nasizni lehet 2 étkezés között? Zöldség vagy valami?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 13:18
1 2
 11/16 anonim válasza:

Egyik ismerősöm a diéta alatt néha elrágcsált egy répát vagy hasonló finom zöldséget, de csakis zöldségfélét, gyümölcsöt nem. ( azt csak gyümi napon, de akkor sem banán,eper,sárgadinnye ,hanem kevesebb cukortartalmú gyümiket)


sokat fogyott a mozgásokkal együtt ,elégedett az eredménnyel.:)

2012. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szoondiii ***** válasza:

lehet, hogy a 90 napos olcsó, mert a legolcsóbb sz.arokat lehet enni benne, de ettől még nem lesz jó, vagy működő.


vajon miért a krumplistészta az egyik legolcsóbb kaja, és miért nem lehet egészségesen élni rajta?

2012. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Szia!


Én megcsináltam a diétát. Van egy oldala a diétának, [link] itt válaszolnak a kérdéseidre.

Szerintem nem lehet enni a kettő között, én legalábbis nem ettem. 17 kg fogytam tőle.

2012. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szoondiii ***** válasza:

17 kiló fogyás, ebből nem kevés izomveszteség, és visszafordíthatatlan károk az emésztésben.


úgy, hogy erre semmi szükség nincs, csak sikerült még egy újabb 'okos' magyarnak inkompetens döntést hoznia. de amikor jönnek a betegségek, ezt már nem lehet akkor visszacsinálni..

2012. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem ha alkati a dolog akkor hiába próbálkozol !
2012. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szoondiii ***** válasza:
szerencse, hogy a tudomány nem ismer alkati kövérséget..
2012. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!