Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek még miután futottam?

Ehetek még miután futottam?

Figyelt kérdés
Most voltam futni, de futás után soha nem szoktam enni, ma viszont korábban mentem (máskor este kilenckor indulok általában). De eléggé éhes vagyok, nem lenne baj, ha ennék még ma valamit?

2012. máj. 13. 19:43
1 2
 1/16 anonim válasza:

ha eszel valami könnyű ételt attól nem lesz bajod.:)

csak ne "erőltesd" meg a hasad az a lényeg.:D

2012. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ha mozgás után eszel, akkor abból tápanyagból az izmod fog fejlődni úgy hogy ez kifejezetten ajánlott.
2012. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam futás után enni. De nyugodtan egyél meg egy almát vagy vmi gyümit.
2012. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
edzés után azonnal protein turmix,lefekvés előtt meg persze túrót,vagy húst zöldséggel.
2012. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mufflon válasza:
futás után a fehérje és a szénhidrát pótlás fontos , hogy ne izmot veszítsél !
2012. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ne igyál iylen műanyag vackokat,mint a protein turmix, azzal csak terheled a szervezeted. inkább természetes forrásból zöldség+fehérje vagy gyümi, de inkább alma/eper,aminek alacsonyabb a cukortartalma.
2012. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

műanyag vacak:DDD

te ostoba tudatlan.

2012. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mufflon válasza:
műanyag?akkor ne egyél húst se mert műanyag :)
2012. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát barátaim ki kell, hogy ábrándítsalak,tényleg műanyag sz@rokkal tömitek magatokat. Elhiszem,hogy fáj az igazság, meg,hát szépséges deli legénynek kell lenni a tükörnek, de hát ami tény az tény.:) bár azt aláírom,hgy a fehérjeporok tényleg olyan természetesnek néznek ki....
2012. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mufflon válasza:
tudatlan vagy aki mekis kaján él, anyuci kedvece, 40kiló és megpróbálja bemagyarázni hogy műanyag a fehérje amit hozzá nem értő emberektől hallott grat :)
2012. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!