Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék kicsit lefogyni,...

Szeretnék kicsit lefogyni, izmosodni, kondit felvenni. Tippek, tanácsok? (többilent)

Figyelt kérdés

Sziasztok:D 169cm 60kg vagyok. Pár hónap alatt híztam 5kg-t, de úgy, hogy abbahagytam a nagyon aktív(hetente5× 2óra foci) sportolást. Most már nincs lehetőségem ezt folytatni, de 5kg-t szeretnék leadni, és jó kondit felvenni. Diéta, mozgás meglenne, de nemtudom milyen mozgást végezhetnék. Futás esténként, van szobabiciklink, Ab CirclePro ( [link] ) és LegMaster ( [link] ) is. szobabicikli --> fél óra

legmaster -->15perc

ab circle--> 2o perc.

5o-5o felülés és fekvőtámasz labdával ( [link] ) de nem egyszerre az 5o-et. szerintem fontos az egészséges életmód: alvás, higénia, sport meg persze az étkezés. ezek mellett még mit ajánlotok, mint sport? fontos tudnivaló az étkezésben? köszi!

ui.: egyszer már írtam ilyesmit, de most jobban megtudtam fogalmazni, és jobban kifejtettem. :D

13/L



2012. aug. 2. 20:52
 1/2 anonim válasza:

Hiszen most vagy a legideálisabb súlyodnál. Nem kellene fogynod. De ha sportolni akarsz, a legjobb ami nem terheli a csontozatod az az úszás. Bár azt a legnehezebb kivitelezni otthon.

Ja és este 6 után már ne egyél semmit.

2012. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, tudom.:) csak a jó kondihoz, és sportolással úgy is lemenne, csak vlhol el kell kezdeni. ehhez kértem tanácsot. Igen, amikor tudok, elmegyek úszni, meg futok is. Köszi a tanácso(ka)t! :))
2012. aug. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!