Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan táplálkozzunk helyesen,...

Hogyan táplálkozzunk helyesen, egészségesen? Hogyan fogyjunk?

Figyelt kérdés

Ma láttam csak, mennyi alkategória lett a Fogyókúra téma alatt. Nem tudom, mikor szerkesztették át, nekem ma tűnt fel.

Mindegyik más alapelvekre épül. Amit az egyik tilt, a másik javasolja, és fordítva, meg hasonlók.

Nem akarom, hogy hülyének nézzenek, de most egy kicsit káosz van a fejemben, és besokalltam. Helyes út? Létezik egyáltalán? Vagy olyan, mint a vallás, te döntesz, mibe hiszel?

Értelmes válaszokat várok, igazából általánosságban, és szeretném elkerülni az eltérő gondolkodás miatti vitákat!



2012. aug. 6. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszek: 3-90-360 napos hülye divatfogyókúrák.


Hiszek: szálkásító diéta+aerob mozgás

2012. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocs, tudom, nem volt egyértelmű, de nem ezekre értettem, az időszakos dolog az hülyeség szerintem is.

Az újak, amikkel eddig kategóriaként nem találkoztam:

Dukan

Kalóriaszámlálás

Paleo diéta

Szénhidrátszegény diéta

Update módszer

2012. aug. 6. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Paleolit diéta.Zseniális,nem fogyókúra,életszemlélet.
2012. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én elvem

zabpehely, gyümölcs, husok, halak-párolva, nyersen, tojás, zöldség-nyersen-párolva-főzeléknek, főtt krumpli, túró, kefír-joghurt, soványabb sajtok, olajos mag, riz-köles, lencse, bab


én fogyni, egészségesen szerettem volna tálálkozni, ezérrt így csinálom-sikerrel


de aki kocka hasat stb szeretne zab fehérjeturmix, túró, rizs-csirke-zöldég, rizs-hal-zöldség, zöldség-pufirizs-tojás, zöldség-pufirizs-cottage cheese

2012. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 2 éve tartom a súlyom, előtte fél év alatt 30 kg-ot fogytam.

Azt megelőzően 8 év számtalan fogyókúrát kipróbáltam. 10 kg fölösleggel kezdtem és a sok "sikeres" fogyókúra eredménye lett a 30 kg felesleg.


Szerintem az a módszer, amelyik a cukron és a fehér liszten kívül kifejezetten tilt valamit, az szar (szebb szó nem jutott az eszembe).

A fogyást valaminek a hiányára építi és azt hosszútávon nem lehet fenntartani.

Ha vége a kúrának, akkor meg "duplán" jönnek vissza a kilók.


Tapasztalatai szerint NEM LÉTEZIK hatásos és tartós fogyókúra, közhely, de életmódváltás kell.

2012. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Így!

2012. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg életmódváltás kell. :)

Cukor, fehér liszt nuku. (bár nyilván én is szoktam "bűnözni", ahogy mindenki, de mértékkel :D) Jó, ha az olajból is keveset használunk.

Rengeteg zöldség, gyümölcs, hal, csirke husi, túró, tojás.

De néhanapján be lehet iktatni egy tésztát is, senki nem halt még bele. :)

Plusz én számolom a kalóriákat, már nem méricskélek stb., szemre kb meg tudom mondani mennyit eszek, egyelőre még felírom, mert a memóriám az úgy ***, ahogy van.

Mindenkinek el kell döntenie, hogy miben hisz és ő nyilván azt gondolja a helyes útnak. :)

2012. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:

A napi szénhidrát és zsírfogyasztásod mennyi,ha szabad érdeklődnöm?

2012. aug. 7. 10:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod és a testsúlyod.
2012. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legyél fényevő.
2016. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!