Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sikerült már valakinek ezzel...

Sikerült már valakinek ezzel a diétával fogynia? Várom az észrevételeket és a tippeket a diétával kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Naná. Több millió beteg - elhízott, cukorbeteg, rákos stb. ember van, de neked a keményítő-gabona evés fog fogyást hozni. És ha lefogysz, aztán meg cukorbeteg leszel és a gyógyszerek mellékhatásaként meghalsz? (mondjuk beájulsz egy autó elé)? Vagy csak elfertőződnek a cukorbeteg sebeid, amik nem gyógyulnak meg?


Szerinted mióta eszik az ember 3 napig szénhidrátot, amikor egy étkezésen sem kellene? Biológiát tanultál?

2012. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

első...

azzal egyetértek, hogy a 90 napos diéta egy f*s, de már megint jössz ezzel a baromsággal, hogy az ember ne egyen szénhidrátot?

bmeg hihetetlen, hogy jössz a biológiával és lófing fogalmad sincs róla, hogy működik az emberi test és hogy KELL a szénhidrát

egyébként elmondanám, hogy a szinte mindenben van szénhidrát, szóval képtelenség nem enni... idióta

2012. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Baba, kérlek ne idiótázz.

Az, hogy egy karalábéban van szénhidrát, az pontosan irreleváns. Nem fog komoly vércukor emelkedés, inzulin reakciót kiváltani. Ezt kérlek most és mindörökre értsd meg, fogd fel, és a ch szegény táplálkozást így értelmezd.


Többi: a test állít elő szénhidrátot, ne légy buta és ne keverd ezt össze azzal, hogy szénhidrátot enni is kell. Mivel nem kell - írtam, hogy szintetizálódik glükóz a szervezetben.

2012. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

itt is megismételném, hogy ne nekem magyarázd meg, hogy a kutya macska, a tyúk meg disznó.. édes istenem

egyébként nincs olyan élelmiszer amiben CSAK szénhidrát vagy CSAK fehérje található.. tudod olyan ez mint a személyiségtípusok.. mindegy

mellékesen saját magadnak mondtál ellent

2012. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Válaszolok azért Neked is, mert látom itt már megint a paleolit hóbort tombol.


Igen, működik, a 90 napos. Én 2x csináltam meg komolyan betartva, mindkétszer csak 2 hónapig "bírtam", de elsőre 17 kilót fogytam vele, másodjára 12-t. A két fogyókúra között 2 év telt el, azalatt sikerült sajna visszahíznom (szerencsére nem az eredeti állapotra).

2012. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Valószínű most elsejével elkezdem én is bár csak pár kilót szeretnék leadni most 76 vagyok és olyan 68 körül már jó lenne, amúgy 170 cm magas férfi vagyok.

2012. szept. 27. 07:40
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Velem vitatkozó válaszoló:

Élelmiszermérnöknek nem kell leírni, hogy milyen táplálékban milyen makrotápanyagok találhatók.

ELŐBB képezd magad olyan szintre, hogy felismerd a saját tested glükóz termelését, a keményítő bevitelének fölöslegességét és károsságát, UTÁNA lehet vitatkozni meg osztani az észt.


Kérdező, tehát tégedet baromira nem érdekel sem az egészséged, sem hogy nem zsírból fogsz fogyni hanem izomból, szénhidrát zabálásra nem lehet berendezkedni! A hajamat tudom tépni ilyenkor (de olyan egészséges, erős és sűrű hogy nem megy)

2012. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

először is : css!

aztán olvastad a másik kérdésnél a hozzászólásomat? ha nem akkor tedd meg, nem fogom még egyszer leírni ugyanazt..

harmadszor pedig: nem az én válaszom lett 22%-os és nem a tiéd 82.. persze aztán ráfoghatjuk, hogy szegény emberek milyen buták..

és több szót nem is vagyok hajlandó rád fecsérelni

bye

2012. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem akarok állást foglalni a kis vitátokban, de az, hogy ezen az oldalon az emberek milyenre értékelik a válaszokat nem reprezentatív
2012. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, ez a diéta működik, azaz fogyni fogsz tőle. utána persze visszahízod, és jó szar alakod lesz, mert izomból fogytál (annak ugyanis fehérje kell). aki meg elhiszi, hogy pizzával meg 3 nap szénhidráttal lehet hosszú távon megtartani egy súlyt, azzal nem állok le vitatkozni. de gondolom téged nem érdekel, csak h lefogyj. sikerülni fog, és nem fogod tudni megtartani (azért, mert amint normálisan kezdesz enni, a szervezeted raktározni fog, nem tudod kicselezni. amelyik diétát meg nem lehet örökké folytatni, az egészségtelen. pont.)
2012. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!