Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit tudnék a 90 napos...

Mennyit tudnék a 90 napos diétával leadni?

Figyelt kérdés
15 éves 61 kg vagyok. Szerintetek mennyit kéne le adnom és ezzel sikerülne?
2012. okt. 3. 16:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
15 évesen semmilyen diétát ne csinálj! akarsz egészséges szép testet, normális melleket és miegymást? akkor egyél rendesen.
2012. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Pedig a legtöbb kúra amit olvasol/hallasz az mind divatbaromság, és miért lennének egészségesek.. Véletlen pont károsak. Ami eltér egy bizonyos rendtől (teszem azt a változatos táplálkozási rendtől egy beszűkült, nagy részt tejet-gabonát tartalmazó, vagy csak ch-t tartalmazó (90 napos) az már elvben sem nagyon lehet jó).


Kivétel a paleó, amit egyoldalúnak titulálnak, félreértések elkerülése végett ha valaki sok húst és zöldséget eszik, az már nem eszik egyoldalúan. Teljesértékű táplálék a hús, ha valaki eleget eszik belőle akkor nemigen lesz hiánybetegsége.

Sokaknak azért van, mert mondjuk a gabona fitátok miatt nem szívódik fel elég vas a beleikben.. na persze ezzel is számolni kell, ezért is nem erőltetjük a felszívódást gátló rostos bisz-basokat.

2012. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 atoth válasza:
Ne diétázz, egyél normális kajákat. Hús, zöldség, tiszta víz jöhet. Kenyeret, csipszet, kólát felejtsd el.
2012. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem egyik ismerősöm végig csinálta és le adott 16 kg-ot de persze töbet is lelehet adni vele ha sportolsz.Aa ha már itt tartunk a hasammal nem vagyok megelégedve mit ajánlotok probálkoztam már futással.
2012. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Rere.. próbálkoztál a futással, miért nem mondjuk a kézenállással?

Annyi köze van a futásnak a hasi zsír leadásához, mint az űrrepülésnek a 90 napos baromsághoz, egyszerűen NINCS KORRELÁCIÓ...


Húst kéne enni meg zöldséget, és nem keményítőt, cukrot.. és akkor lemehetne a szervek körüli hasi háj is.

2012. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!