Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segítség! Szeretnék három...

Segítség! Szeretnék három hónap alatt legalább 20 kilót leadni de akár többet is. Valami segítség, ötlet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tervezett étrend és szálkásító edzésterv.
2012. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Kezdj el mozogni és rendelj mellé Norbi Update menüt.... heti 4-5 lemegy.... nekem sikerült.... a hibája, ha egyszer csak abbahagyod, meg a mozgást is, akkor pikk-pakk visszahízod.... Szóval csak életmódváltással hatásos.... :)
2012. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

90 napos. Barátnőimmel közösen álltunk neki, 17-22 kg között volt a fogyás. Többen nem mozogtak a diéta közben, de az azért nem árt, nekem pl. jól esett.

Jól értettem, hogy nyáron akarsz lefogyni?! Miért akarsz várni addig? Inkább állj neki most, és nyárra már tök jól fogsz kinézni.

Sok sikert!

2012. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Ez egy jó cikk a kalóriaszámlálásról, egyszerűen és jól össze van foglalva amit tudni kell. Igaz én is csak pár napja találtam és még nem sikerült belőni h mennyi is kell, mivel heti 5x megyek kondiba és nem fogyni akarok, csak egészségesen enni.

Az x napos diétákról szinte mindig azt hallom, hogy miután vége elkezdenek visszakúszni a kilók (logikus ha visszatér a régi szokásokhoz). Én inkább a rendszeres mozgás híve vagyok, és figyelek h ne zabáljam tele magam állandóan.


[link]

2012. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Szia! Nekem szülés (helyesbítek szoptatás) után a leghatékonyabb az volt, hogy reggeliztem rendesen, ebédeltem rendesen, de utána már csak gyümölcsöt ettem és heti háromszor futottam. A futás fokozatos volt első alkalmakkor 15 perc és 2-3 alkalmanként + 5 perc. Ez hihetetlen hatékony volt. Rászoktam a kocogásra és stabil lett a súlyom akkor is amikor nem tudtam elmenni kocogni. Nem éheztem mert délelőtt bármit ehettem, ez motivált este amikor egy kicsit már éhes voltam. Próbáld ki, hidd el sikerülni fog. Azért 20 kiló nem biztos hogy menni fog de 10 nekem össze jött. Azon kívül nem mindig a kilók számítanak, feszesebb leszel és ez lehet hogy több ruha méretet jelent minuszba mint ha csak a súlyodat vesztenéd. Tapasztalat.
2012. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonimalkoholista válasza:

Fuss minden nap reggel vagy este legalább fél órát, nekem bejött, 2 hónap alatt leadtam 23 kg-ot (96-ról 73-ra), úgy, hogy egyáltalán nem kellett arra odafigyelnem, mit eszem.

Utána a súly megtartásához már elegendő, ha minden második nap megy az ember futni.

2012. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 xFRUx válasza:
Sportolj sokat, egyél egészségesen, és akard! Sok sikert! ;)
2012. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Mi sem egyszerűbb! Befekszel a műtőasztal alá aztán egy jó kis zsírleszívás!
2012. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Heti egy kiló fogyással lehet normális esetben számolni.

És ez is csak egy átlag, mert egyik nap ilyen, a másik meg olyan. És ami fontos, ne méricskéld magad minden nap, csak hetenként egyszer, mindig azonos napon, mondjuk szombat

reggelenként.Így egészséges maradsz. A módszer, ami nálam bevált, mindent ettem rendesen, csak régi adag felét és kell egy rendszeres mozgás is.

2012. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek:Szerinted majd14 évesen elmegyek zsírleszívásra...-.-"
2012. nov. 28. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!