Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami ötlet hogy fogyjak 4...

Valami ötlet hogy fogyjak 4 hónap alatt 40 kilót?

Figyelt kérdés
127kg vagyok most és le akarok fogyni 40-50 kilót, csak nem tudom hogy......valami módszer? + még 1 módszer amivel még talán a megereszkedett bőrt is ki lehet küszöbölni(nem mútét)
2012. júl. 5. 14:45
 1/6 anonim válasza:

Igen első olvasásra soknak tűnhet a 40 kg, de ekkora testsúlyból nem is olyan lehetetlen ennyi idő alatt ezt véghez vinni. Gondolom jó étvággyal rendelkezel ha ebből visszábbveszel a szervezet hamar hozzányúl a készletekhez + rendszeres testmozgás. Koplalni ne koplalj mert akkor a szervezetben bekapcsol a riasztó és "átáll" takarékos üzemmódba így nem lesz hajlandó az elraktározódott energiához hozzányúlni.

A bőrnek viszont valóban gyors az a 4 hónap és így megfog ereszkedni.


[link]


Ha izmosítasz is magadon közben akkor az valóban jót tesz a bőrnek.

2012. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Reflexx válasza:
szerintem 4 hónap alatt 40 kg fogyni nagyon megterhelő a szervezetnek én semmikép sem ajánlanám ezt a célt. Másrészt ha rósz célt állítasz fel akkor nem lesz sikerélményed és nem tud pozitivan ösztönözni! A lassabb fogyással pedig a bőr megereszkedése is csökken.
2012. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

heti 1 kg max. az egészséges.

Én elértem. 122-ről 70-re.

2012. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. Bele is halnál ha iylen testsúllyal 10 kilót fogynál havonta.

Heti 0.5-1 kilóval kell számolni. Az elején,lehetséges,hogy több megy le a víz miatt .

40 kiló az alsó hangon 10 hónap,a bőröd meg fog ereszkedni,ez ellen semmit nem tehetsz,csak azt,hogy egészséges ütemben fogysz (0.5-1 / hét) .

Nem írtad hány centi vagy,ha nem 195,akkor én a helyedben biztosan felkeresnék egy dietetikust. Sportolni nem is lehet,amig nem fogysz legalább 10 kilót szerintem.

2012. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a többiekkel egyetértek. és ha belegondolsz, heti 1 kilóval 4 hónap alatt (ha 1 hónap átlag 4,5 hét) 18 kilót le tudsz adni, és a bőröddel se lesz baj. és azt se felejtsd el, hogy a 4 hónap után még rajtad lévő kilók már részben izmok lesznek. sokkal csinosabb leszel ;)
2012. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek, 198cm magas vagyok és amugy simán futok meg akármi.......csak az a baj hogy nem nagyon fogyok tőle :S
2012. júl. 16. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!