Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segítség! Szeretnék három...

Segítség! Szeretnék három hónap alatt legalább 20 kilót leadni de akár többet is. Valami segítség, ötlet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 20:26
1 2 3
 21/24 hypno ***** válasza:

Válaszolnod kellene pár kérdésre.


1. Fiú vagy, vagy lány?

2. Milyen magas vagy?

3. Az idén mennyit nőttél?

4. A szüleidhez, - és ha van - az idősebb testvére(i)dhez képest milyen alkatú, magasságú vagy?

5. Hány kilóról indulsz?


Általánosságban meg azt mondom, hogy heti fél kilónál többet ne célozz meg, mert akkor csak kudarc ér.

13-14 évesen a tested még növésben van, úgyhogy a mindenféle csoda diétákat már most felejtsd el, ha nem akarsz magadnak komoly egészségügyi problémákat.

Pláne ne éhezz.

Aerob mozgásokat válassz, (gyaloglás, futás, kerékpározás, gőrkori, stb) mert azok jó zsírégetől 30 perc után.

Minden nap hasazz.

Gyúrj a többi izomcsoportra is, mert az izomnak rengeteg energiára van szüksége. Tanulj sokat, mert az agynak is, ha használják.

Csak az első hónap nehéz, azután már hiányozni fog a mozgás.

2012. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok!

184 cm vagyok

4cm-et nőttem

Az apukám hasonló testalkatú

És a kilòt leìron üzenetbe

2012. nov. 29. 16:06
 23/24 janicsuhran válasza:
egyik irta h lehet nassolni is csak keveset... pff ez olyan mintha adtál volna a szarnak 1 pofont. NASI KILŐVE? diétés kaja!!!! KEMÉNY EDZÉS, FUTÁS estére nincs kaja. garantált a fogyás
2012. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
23. nem jelentheted ki hogy nincs nasi.....testalkat kérdése....170 centiként is 75 meg 190 centiként 79 kiló vagyok...csak egy kis sporttal, de nem is egyesületben...jaigen és egész nap zabálok, és minden nap gyorséttereben eszem az ebédet mert rohanni kell különóákra stb de ez már nem ide......
2013. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!