Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 nap, vagy 120 nap alatt...

90 nap, vagy 120 nap alatt mennyit és hogyan fogyhatok le kb.15kilót?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
800 kcalos étrend. Nekem bevált. 120 nap alatt -25,5 kilo.
2012. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
800 kcalos? Az nagyon kevés, kezdő anorexiások szintje... Zöldség, gyümölcs, húsok, és csinosabban néz ki a dolog. És számolgatni sem kell.
2012. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tanárnő válasza:
90 napos diétával (enyhén bűnözve, és viszonylag nagy mennyiségeket fogyasztva, főként süteményből) 9 kilót fogytam. Szerintem ha kicsit fegyelmezettebben csinálom, meg lehetett volna a -15 kiló is.
2012. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Omerta_ válasza:

napi kétszeri étkezés maximum, sok ballaszt, semmi - SEMMI - cukor és szánhidrát, vitaminok.


Énnálam 1 db szendvics délben, este gyümölcs, joghurt, és kb 2 szendvics a max. Van olyan ember, pl mint én, aki ettől többet kajázva lufballonra hízik.

2012. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Fontos hogy a napi 3x étkezz mert különben napközben fogsz nassolni! Fehérkenyeret semmit cukor helyett inkább mézet! Reggelire egyél annyit amennyit kívánsz de csak egészségesen, ebédre főzelék/zöldség/natúr csirkemell stb (krumplit semmit!), vacsorára meg valami gyümölcsöt teát esetleg zöldséget. Napközben ha nagyon megkívánsz nassolni egyél gyümölcsöt. Ja és minden étkezés elött igyál meg egy nagy pohár vizet ettől kevesebbet fogsz kívánni :) :D sok sikert :)
2012. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 desertqueen válasza:

Attól függ hány éves vagy, hányszor fogyókúráztál már, milyen az anyagcseréd, most mennyit eszel, mozogsz-e stb...

Egyébként ennyit valójában csak a test kizsigerelésével lehet fogyni. Én 25 kilót fogytam 4 hónap alatt hét éve. (Az elv megfelelt a kb 800-as diétának, de voltak napok amikor annyit sem érte el.)Négy év alatt harmincat szedtem vissza. A vérképemtől az orvos a fejét fogta. Az anyagcserém olyan szépen felborult, hogy azóta mindent raktároz a szervezetem. Én úgy gondolom ma már, hogy inkább az életmódváltás a sok mozgás a megoldás. Tudom, hogy ez nem valami vonzó, de ha nem akarsz vészesen elhízni, akkor a pillanatnyi sikerért ne kezdj drasztikus fogyókúrába, mert a szervezeted garantáltan megbosszúlja.

2012. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
64%
ÉS AZ, HOGY A KÉRDÉSE ÉRTELMETLEN, MAGYARTALAN FOS, AZ SENKIT NEM ZAVAR? SZÉP SOVÁNY LESZEL ANYÁM DE ATTÓL MÉG HÜLYE MARADSZ!
2012. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egészséges étrend feltétlenül. Zöldségek, zsírszegény húsok, etc. De ezt gondolom már hatezerkétszer mondták. Fuss napi kétszer 30 percet legalább (Ha bevállalod tekerj magadra celofánt, megizzaszt, rengeteg zsírt leszed, csak veszélyes, RENGETEG vizet igyál hozzá). Vannak különböző készítmények, ha nem tartózkodsz tőlük, nyugodtan próbálj ki valamit. Csodaszerek nincsenek természetesen, de egy jobb biotech-es termék, rengeteget tud segíteni.
2012. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!