Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyókúrás tornák?

Fogyókúrás tornák?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer járok edzésre, de nem igazán fogyok.(Hetente egyszeri alkalomtól persze...) Milyen tornákat végezhetnék még otthon, hogy leadjak egy kis fölösleget?

2012. nov. 29. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Erősíthetsz otthon, például bodyrock tv videókra.

De ettől még nem fogsz fogyni, legalábbis nem törvényszerű. Normálisan kell enni, kevés szénhidrátot, tej és gluténmentes ételeket mert ezekkel nagyon nehéz fogyni, megbetegítők..

2012. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valóban a kaján múlik a legtöbb, heti 1 torna elég kevés, én tudom ajánlani a gyors sétát, napi 40-60 perc, de legyen nagyon tempós, viszont nem futás. De a kaja számít a legtöbbet, zöldséget és húst egyél főleg.
2012. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
De jó! :)
2012. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem megfogadom a tanácsokat. :)

Tornagyakorlatokat úgy értettem, mint pl. megnevezed: karkörzés, fekvőtámasz... stb.

Mi hasznos? Sétálni fogok mindennap, eddig nagyon köszönöm a hasznos a tanácsokat! :)

2012. nov. 30. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

minden jóga, qigong, callanetics, pilates gyakorlat mehet.

meg sima fekvőtámasz, guggolás, kitörés.. mind jó.

bodyrock tv edzések is jók.

2012. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes válaszolónak! :)
2012. dec. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!