Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » En 2hete csinalom a 90napos...

En 2hete csinalom a 90napos fogyit es lefogytam 2 kilot de azt vettem eszre hogy nagyon faj a fejem es ideges vagyok. Ez a dieta miatt lehet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég sok kérdés volt már ezzel kapcsolatba, több ilyen jellegű panasszal mint a tiéd. Röviden igen, amiatt van, mivel kiegyensúlyozatlan , vitaminhiányos , erősen savasít, és elsősorban természetesen az izmokat bontja le, nem pedig a zsírt.
2008. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
front van
2008. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze front.. ne fogjunk már mindent a frontra. Ez remek diéta az oka, ami hosszú távon majd kicsinál.
2008. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fajt a fejem es almos voltam folyton mikor kezdtem de rajottem hogy ha sok vizet iszom sokkal eberebb es jobbkedvubb vagyok. Szerintem ez a lenyege a dietanak a kivalasztas es a sok viz!!!! hajra! :)
2008. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Front?!:-)Holnap lesz az utolsó napom,víznap,aztán vége.Nekem is voltak gondjaim,az elején mindig volt nálam mazsola,ha nagyon nem bírom,csipegessek,talán 2szer ha hozzányúltam.Igyál sok vizet,és egyél normális adagot,amennyi jólesik.3hónap alatt 20.7kg ment le,nem éheztem soha,az első hetet kellett igazán kibírni.Kitartás!
2008. máj. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és a 20 kilódból mennyi a ZSÍR? Mert szerintem még a fele se.. többi meg izom....
2008. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a fejem és 6 hét alatt leadtam 6 kg-ot a 9-ből:DDD Ha fáj a fejed, egyrészt délelőtt egyél többször gyümölcsöt, ebédre és vacsorára egyél annyit hogy jól lakjál. Ne vonj meg magadtól 1-1 szelet t.k. kenyeret, ha kell egyik nap sem. Esetleg iktass be uzsonnát u.a.-ból, mint amit aznap eszel.
2008. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!