Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom,...

Mennyit kéne még fogynom, normális, hogy alig látszik a fogyás?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok, 24L, borzalmas 88 kilóról indultam, most 69 vagyok. Többek szerint még pár kiló és teljesen normálisan nézek ki. A gond csak az, hogy szerintem ez nem pár kiló, mert továbbra is egy bálna vagyok. Legalább 12-15 kiló kéne még, de csak a számokat nézve nekem az túl soványnak tűnik. Most akkor ne érdekeljenek a számok, csak a tükröt figyeljem vagy hogyan lenne jó? Egyébként is minimális a változás az induláshoz képest, eléggé elkeserítő, nem is tudom, akkor most 40 kilónak kéne lennem vagy mi. Egy csomó ismerősöm hasonló magas és 64-66 kilóval tök jól néznek ki, hát én nagyon messze vagyok attól. Mit csináljak?
2010. szept. 20. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Van olyan ember, akinek hiába van a súlya elméletileg rendben, de mégis sok zsír van rajta (pl. has). Szerintem inkább kondizni járj ezentúl, hogy izmot is szedj fel, a zsír meg fog fogyni csak lassabb tempóban.
2010. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
eddig is sokat mozogtam, az izommal nincs gond, régebben (3 évvel ezelőttig) versenysportoltam, szóval mozogni mindig is szerettem, egyéb oka lehet ennek?
2010. szept. 20. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy mivel fogytál,és mennyi idő alatt? Csak mert nekem is kéne! Én 8 évvel ezelőtt a 167 centimhez voltam 60 kiló(72-ről fogytam,ami azóta visszajött),és én sem voltam még úgysem vékony,de úgy tetszettem magamnak.

26/N

2010. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sz@r volt a diétád, és a zsír helyett az izmaid tűntek el, és persze a leadott kilóknak nagy százaléka víz is lehet.
2010. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mitől van az, hogy diétázok, tornázok, futok és inkább hízok mint fogyok? Már 1-2 hónapja csinálom így. És híztam 5 kg-ot.
2010. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy vékony a csontozatod. Én is így vagyok ezzel, 162 cm vagyok és 52 kg és van rajtam felesleg. Tehát közel sem vagyok csont kollekció:)

Én azt ajánlom, hogy továbbra is étkezz rendesen de egészségesen, és mellette menj el kocogni vagy kondizni-aerobicozni!

Ja, és nem a mérleg számít hanem a tükör.

Kivéve, ha görbe a tükör, mert akkor bizony kövérebbnek láttat:(((

2010. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja-ja,lehet,hogy izom térfogatból fogytál,azért nincs változás.

Méress testzsír%ot és ezután azt figyeld,ne a mérleget!

2010. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

13:00: február vége felé kezdtem és semmi különöset nem csináltam, csak azóta nem eszem édességet, tésztát, cukros dolgokat, csak halat, csirkemellet, pulykamellet, ezeket grillezve, meg zöldséget vagy salátát hozzá, ritkábban rizst. sok túrót ettem, meg reggelire hol tojást, hol pulykasonkát tk. pirítóssal, paprikával, hagymával, ilyesmi. csak natúr joghurtot eszem és rengeteg gyümölcsöt (kivéve a banánt, mert nem szeretem). kétnaponta mentem kocogni, ez mostanában már rendes futás, a váltónapokon pedig vagy biciklizem, úszom vagy otthon tornázom vagy kis súlyokkal súlyzózom.


köszönöm a válaszokat, sajnos nem tudom mit csináltam rosszul, de azt hiszem jobb lett volna előre tudnom, mert most már kb. mindegy, ezt csinálom már majdnem 7 hónapja. mondjuk lehet, hogy többet kéne mozognom, de napi 1-1 óránál sajnos nincs több időm, a hétvégéken még picit jobb. nem az zavart azt hiszem, hogy lassan fogytam, mert így akartam, hanem hogy azt hittem, olyan 63-64 kiló már jó lesz. de úgy tűnik még várnom kell, csak egyre nehezebben és lassabban mennek persze a kilók. testzsírt nem tudom, hogy gép nélkül hogyan kell mérni, de majd utánanézek.

2010. szept. 20. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig ez jó étrendnek látszik,leszámítva a rengeteg gyümölcsöt.

Az is ch.Cseréld le vitaminra.

2010. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez azt mutatja, hogy hiába a sportolói múltad (nem tudom mit sportoltál), kevés az izom. Talán a sok aerob/kardio mellé iktass be némi súlyzós edzést is - nem kis súllyal...
2010. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!