Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves vagyok, és el akarom...

LiNorina kérdése:

14 éves vagyok, és el akarom kezdeni a 90 napos diétát. Nagyon rossz? A víznapot hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 19:50
1 2
 11/17 anonim válasza:

A kulcs 2 dologban rejlik: 1. normális mennyiségű és milyenségű étkezés (ne egyél össze-vissza és sokat, ne koplalj és ne diétázz, 2. mozogj! Lift helyett lépcső és szépen, fokozatosan felépített edzésterv (ehhez sem kell pénz és konditerem) séta, intenzív séta, futás stb.(Sok internetes edzésterv van).

A zabálás pótcselekvés. Nem a reklámokhoz kell igazodni és a bombanőknek, meg egyéb elvárásoknak megfelelni és nem unatkozni! Akkor nem lesz belső feszültséged és evéskényszered sem. Tartsd magad értékesnek, főleg 14 évesen(! a legérzékenyebb életkorban), pusztán azért is, mert vagy és az életed érték!

2013. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia

énis 14 évesen kezdtem el, nem tartottam víznapot és néha bűnöztem is. két hónap alatt fogytam 14 kilót. Mikor elkezdtem 72 kg voltam a 175 cm-hez.Ma tartom a súlyomat mindent megeszem kivéve kenyeret és colát. Mozogni kell és nem jön vissza. De énis bevallom elég kegyetlen diéta és nem csinálnám végig mégegyszer.Nekem meglett a következménye.. :( szeptember óta 58 kg vagyok, és már lehet nemis tudok hízni. A hasamon maradt még némi felesleg, februártól járok gyúrni és szálkásítok hogy nyárra okés legyek. Szóval inkább tese csináld a 90 napost. Sportolj, egyél egészségesen. !!!!! :)

15/L

2013. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez egy női baromság. Nem volt neked anyád, aki időben figyelmeztethetett volna, hogy lányom ne zabáljál?
2013. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát az utolsót inkább figyelembe sem veszem, de a többieknek köszi :)
2013. jan. 26. 16:05
 15/17 anonim válasza:

Szia!


Szerintem 14 évesen annyira még nem kell aggódni a súlyod miatt. Lehet, hogy egyszer hirtelen hatalmasat nősz és ahhoz majd "kell" a plusz kiló.


Majd 20-22 évesen esetleg elkezdheted.

2013. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szia! Én pont 14 éves koromban csináltam ezt a fogyókúrát. Szerintem az hülyeség amit mondanak, hogy ezzel koplalsz, mert egyáltalán nem. Én mikor csináltam, nagyon pozitív tapasztalataim voltak vele és sokkal jobban éreztem magam, jobb volt a közérzetem is, mivel a gyomrom könnyebben fel tudta dolgozni az egy féle kaját és nem volt soha leterhelve . Én 2 hét alatt fogytam 5 kilót, szóval amivel vigyáznod kell viszont szerintem ennél a fogyókúránál, hogy mindenképpen edzzél mellette. De én csak ajánlani tudom, és egyébként nekem 1 kiló se jött vissza jó sokáig még utána. Most 5 évvel vagyok a fogyókúra után, most az ünnepek alatt visszajött egy kicsi, mert nem igazán figyeltem oda :D, szóval most én is holnap kezdem el megint :) A lényeg, hogy szerintem ha van kedved akkor nyugodtan próbáld ki, szerintem ártani nem fog.
2013. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagy butaság! Próbáld megérteni azt, hogy az ilyen fogyókúráknak hosszú távon több hátránya van, mint előnye. Ha nem eszel és ilyen eszetlen módon kínozod a tested, persze, hogy fogyni fogsz. Csakhogy 3-6 hónap múlva kétszer annyit fogsz hízni. Ezt akarod? Ne ilyen idióta fogyókúrákkal kínlódj, hanem menj el hetente háromszor-négyszer legalább egy órát aktívan mozogni és ne zabálj ész nélkül minden cukros, zsíros vackot. Ennyi a történet!
2013. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!