Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha egy gyümölcsnapomat -...

Ha egy gyümölcsnapomat - esküvő miatt - megszakítom, és helyette a fehérjétől a szénhidrátig mindenből van a tányéromon, akkor a következő napon inkább újra gyümölcsnapot tartsak, most már csalás nélkül, vagy inkább folytassam a fehérjenappal?

Figyelt kérdés
2007. szept. 9. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik megoldást választhatod, egyetlen ilyen kilengéstől még nem lesz semmi baj és nem szúrtad el a diétát. Csak mostantól tartsd be szigorúan. Én is voltam egy lagziban a 90 nap alatt, én folytattam tocvább mintha mi sem történt volna. Igaz, hogy kb. 1 kg akkor visszajött és utána pár napot várni kellett amíg újra beindult a fogyás, de nagyobb baj ezen kívül nem történt. Egy esküvőn sajnos kikerülhetetlen az ilyesmi, főleg ha nem akarjuk az egész rokonságot magunkra haragítani azzal hogy nem eszünk az ünnepi menüből... :)
2007. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Kezd elolrol. Es amit eddig csinaltal az nem er semmit. Szerinted, miert 90napos dieta a neve. Annyi ido kell, hogy a szervezeted anyagcsereje felgyorsuljon ezaltal fogsz fogyni, ez a kulcsa ennek a dietanak. A tied most nem er semmit.

2007. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellent kell, hogy mondjak felettem szólónak!

Igenis ér valamit, amit eddig csinált. Pl. lehet már lefogyott 6 kilót (ez egy példa), s egy lagzitól nem fog neki ez mind visszajönni.. Annyi történhet, hogy nem biztos, hogy bekövetkezik nála az anyagcsereváltozás, vagy nem olyan mértékben. Bár ez attól is függ, hol tart a diétában, hisz ma még igen az elején, akkor meg főleg nem kell tartania semmitől.

2007. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl drasztikusan gondolkodik a második hozzászóló!!!Szép is lenne ha ezért mindent újra kellene kezdeni... Szerintem kevesen vannak akik a 90 nap alatt egyetlen egyszer sem vétenek egy kisebbet (vagy nagyobbat), olyanról viszont kevésről hallottam akinek miatt nem sikerült volna a fogyókúrája... Az valóbanigaz, hogy átmenetileg lahat, hogy lelassul majd a fogyás, vagy megtorpan, vagy lassabban változik majd meg az anyagcseréd. Én pl. egy nagy családi összejövetelen kénytelen voltam töltött képosztát enni gyümölcsnapon. Ennek ellenére lefogytam, és vissza sem jött azóta semmi, tehát valószínűleg sikerült megváltoznia az anyagcserémnek. Az egyszeri kihágás ellenére.
2007. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell mindent elölről kezdeni! Én egy csomót bűnöztem, és mégis fogyok. Néha az ember nem teheti meg, hogy betartsa a diétát. Lásd esküvő. Szerintem lényegtelen, hogy ezután gyümölcs vagy fehérjenapot tartasz-e. Én mondjuk nagy bűnözés után inkább víznapot iktatok be. Így aztán minden lelkifurdalás tutira elszáll. :)
2007. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy-két ilyen kikerülhetetlen ünnepi ebédem, amikor nem találtam a kínálaton olyan ételt, ami az aznapi diétámhoz igazodott volna, tehát ettem mást mással. Bűntudatom volt, de egy igen tapasztalt diétázó azt mondta, hogy ne bosszankodjak, ez NEM KÍNZÓTÁBOR, HANEM FOGYÓKÚRA. Másnap ott folytattam, ahol tartottam és semmi gond nem volt, továbbra is szépen fogytam. Sok sikert.
2007. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!