Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha már királyi esküvő. Kate...

Ha már királyi esküvő. Kate Middleton diétája mekkora hülyeség?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanolyan béna, mint az összes többi, vagy megérne egy próbát? Nincs szükségem komoly fogyásra, csak 4-5 kilóról lenne szó.


2011. ápr. 30. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is olvastam egy hasonlót még régebben. Tapasztalatom nincs, de szerintem hatásos lehet. Bár ezzel a korlátlanul mindenből elvvel nem érek egyet, de azért ki fogom próbálni.
2011. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elolvastam, lehet, hogy hatásos, de mozgás nélkül nem sokat ér.

azonkívül én felfordulnék, ha csak egyetlen napon is nem ehetnék mást, csak húst. brrr!

pláne napokig húson élni...

2011. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kicsit hajaz Atkinsra

de biztosan lehet vele fogyni, hiszen a szénhidrát-megvonás MINDENKÉPPEN fogyást eredményez. még akkor is,ha a zsirok drasztikusan nem kerülnek kiiktatásra

2011. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Abszolút húsimádó vagyok, úgyhogy nekem ez nem okoz gondot, így adok neki egy esélyt. ;)
2011. ápr. 30. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem,hogy vmi szokásos buta diéta lesz,de annyira nem rossz.Ebben legalább van fehérje rendesen.

Persze az elején túl drasztikus a ch megvonás,azt nem így kell,mert nem lehet belőni az elegendő ch-t.És nem napokban érdemes számolni,hanem hónapokban.

Fokozatosan érdemes csökkenteni a szénhidrátot és ezt betartva meg is érkeztünk a normális diétához.

2011. máj. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülyeség. persze, ha valaki a protein után kilószámra eszi a szénhidrátot, akkor elrontja a diétát. ja, és sport... alap!
2011. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még valami: a zsiradékot teljesen elhagyni nem szabad! azért fogyasztjuk, mert arra is szüksége van a szervezetnek, nem "felesleges hóbort, butaság..." csak arra kell ügyelni, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű kerüljön a szervezetbe. vagyis, diéta alatt a telítetlen zsírokat, aminosavakat, omega 3, omega 6 zsírsavakat részesítjük előnyben, a telítettekkel szemben. ha valaki teljesen kizárja az étrendjéből, magas lesz a vérzsírja, mert a szervezet válaszreakcióként megtermeli maga. de nem a jó koleszterint.
2011. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezek szerint egy kis szénhidrát is belefér?
2011. máj. 2. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad ?? Mi lett az eredmény?
2011. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!